Galaxy On Fire 2 – rozrywka dla posiadaczy mocniejszego sprzętu

Jak dobrze wiemy, w sieci znaleźć można nie tylko gry, których wymaganiom sprosta niemal każde urządzenie, ale również i takie zarezerwowane jedynie dla użytkowników dużo wydajniejszych i droższych sprzętów. Do grupy tych drugich produkcji bez wątpienia zaliczyć można „Galaxy On Fire 2”, niezwykłą grę obsadzoną w odległej galaktyce, a jednocześnie dedykowaną dla układu NVidia Tegra 2.

W grze wcielamy się w rolę uznanego poszukiwacza kosmicznych przygód, Keitha T. Maxwella, który zostaje niespodziewanie wykatapultowany w odległą przyszłość pełną wojen, w której pierwszoplanową rolę odgrywają źli kosmici. Oczywiście, nasz bohater nie zamierza, tak samo jak pozostali mieszkańcy galaktyki, podporządkowywać się kosmicznym stworzeniom i postanawia się z nimi rozprawić. I to właśnie w tym zadaniu – jak nietrudno się domyślić – mamy pomóc Maxwellowi.

„Galaxy On Fire 2” oferuje nam w bezpłatnej wersji  dostęp do jednej galaktyki, lecz jeśli komuś naprawdę produkcja ta przypadnie do gustu, warto zastanowić się nad kupnem pełnej wersji. Oferuje bowiem ona nie tylko nieograniczone możliwości w rozbudowie naszego statku, lecz także zapewnia blisko 10 godzin wspaniałej rozrywki na naprawdę wysokim poziomie.

W sumie twórcy opisywanej przez nas gry przygotowali ponad 20 systemów słonecznych i 100 stacji i statków, co na pewno brzmi imponująco i – możecie nam wierzyć – jeszcze lepiej wygląda.

Do innych zalet „Galaxy On Fire” bez wątpienia zaliczyć trzeba również doskonałą oprawę dźwiękową, która pozwala nam wczuć się w klimat galaktycznych wojen.

Co bardzo ważne, w grze większość dialogów została spolszczona, dzięki czemu nie umknie nam żaden, mniej lub bardziej ważny, fragment fabuły.

Tak jak już wspomnieliśmy, gra „Galaxy On Fire” jest do ściągnięcia z Android Marketu bezpłatnie, lecz tylko w wersji demo. Za dostęp do wszystkich opcji oferowanych przez tę produkcję należy zapłacić natomiast €11,99. Warto? Według nas, tak.

Jeśli chodzi o wersję na iOS-a, to w AppStore należy za nią zapłacić $9.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button