Anomaly: Warzone Earth – świetne połączenie gry akcji ze strategią

Jeżeli lubisz gry z bardzo ładną grafiką, których przejście zajmuje wiele godzin, powinieneś bez wątpienia zapoznać się z opisem produkcji polskiej firmy 11 Bit Studios o nazwie „Anomaly: Warzone Earth”. Ta niezwykle ciekawa gra zapewni Ci rozrywkę na długi czas oraz udowodni, że w dzisiejszych czasach do przechodzenia kolejnych poziomów gry nie wystarczy jedyne bezmyślne strzelanie do wirtualnych wrogów.

„Anomaly: Warzone Earth” to niesamowite połączenie gry akcji ze strategią. Przez niektórych przejęło się nawet nazywać tę grę odwróconym, futurystycznym tower defensem, ze względu na to, że to nie my jesteśmy w niej stroną broniącą, a tą, której zadaniem jest zdobycie bazy wroga.

Program stworzony przez 11 Bit Studios daje nam jednak nie tylko możliwość bezmyślnego strzelania do wrogo nastawionych maszyn, lecz także pozwala na ustalanie strategii przed rozpoczęciem każdego poziomu. Dzięki temu grę możemy przechodzić na wiele sposobów i starać się znaleźć ten najefektywniejszy.

W grze mamy do dyspozycji wiele rodzajów broni, które z każdym levelem możemy naprawiać, modyfikować, a także naprawiać w przypadku zniszczenia podczas walki.

Do zalet (a może wad?) „Anomaly: Warzone Earth” bez wątpienia zaliczyć można bardzo wymagający poziom trudności, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nie przejdziemy całej gry w jeden albo dwa dni.

Oczywiście plusem polskiej produkcji jest również świetnie wyglądająca, trójwymiarowa grafika, dająca wiele przyjemności z gry.

„Anomaly: Warzone Earth” to Gra Roku 2011, która dostępna jest w AppStore za zaledwie 3.99$.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button