Shoot the Birds – prosta, ale wciągająca gra polskich twórców

Kto z uwagą czyta codziennie nasz blog, wyrobił już sobie pewnie opinię, że my, jako Polacy, możemy pochwalić się wieloma ciekawymi aplikacjami na urządzenia mobilne, które mają potencjał konkurować z najpopularniejszymi produkcjami z całego świata. Gdyby jednak wśród Czytelników wciąż był ktoś nieprzekonany, mamy nadzieję, że po poznaniu gry „Shoot the Birds” szybko zmieni swoje zdanie.

„Shoot the Birds” to gra, która w Android Markecie i AppStore pojawiła się za sprawą Infinite Dreams. Sama jej fabuła jest w miarę prosta i nie wymaga długich wyjaśnień. Pewnego dnia po prostu postać stracha na wróble z dynią na głowie postanawia zniszczyć za pomocą kuszy wszystkie napotkane przez siebie ptaki i to właśnie my musimy jej w tym pomóc.

Co ciekawe, polscy twórcy przygotowali grę w taki sposób, by nie była ona bardzo prosta do przejścia. Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że to wystrzelenia strzały nie wystarczy nam kliknąć na ekran telefonu, lecz musimy – w sposób podobny do tego ze słynnego Angry Birds – naciągnąć linkę od kuszy i dopiero wykonać strzał.

Do wystrzelenia jest kilka rodzajów ptaków. Jedne są szybkie i mniejsze, a inne dużo większe, lecz za to bardzo wolno latające. Dodatkowo, mamy możliwość zabicia kilku ptaków za pomocą jednej strzały, co nazywane jest w „Shoot the Birds” kebabem.

Istnieje również możliwość aktywacji tzw. trybu furii, dzięki któremu mamy możliwość eliminowania ptaków za pomocą specjalnych ognistych strzał.

Podsumowując, „Shoot the Birds” to bez wątpienia gra, którą można polecić wszystkim lubiącym grać w proste, lecz niezwykle wciągające produkcje.

Aplikację polskich twórców znajdziecie w AppStore (0,79€) bądź Android Markecie (0,99$)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button