AppToGo – niezbędnik turysty wyposażonego w iOS-a

Jeśli lubisz podróżować, zwiedzać zabytki, a przy tym poczuć nocny imprezowy klimat miejsc, do których się wybierasz, z pewnością zainteresuje Cię seria specjalnie wydanych na iOS- a multimedialnych niezbędników „AppToGo”. Doprowadzą Cię one bowiem nie tylko do najciekawszych miejsc najpopularniejszych stolic Europy, lecz także zaproponują dobrą restaurację, klub i sklep.

O tym, jak ważny w wyposażeniu każdego szanującego się turysty jest dobrej jakości przewodnik, wie na pewno każdy, kto choć raz pojechał na niezorganizowaną wycieczkę czy to do Polski, czy za granicę.

Dzięki różnego rodzaju książkom przygotowanym specjalnie z myślą o odwiedzających ciekawe miejsca, jesteśmy w stanie w szybszy sposób dotrzeć do wybranego przez nas zabytku, a także przy okazji przeczytać jego historię.

Z racji tego, iż urządzenia multimedialne stają się powoli dla każdego czymś zupełnie już normalnym i powszechnym, nie trzeba było długo czekać na pojawienie się na rynku przewodników multimedialnych dla osób korzystających z urządzeń z systemem operacyjnym iOS.

„AppToGo”, czyli seria polskojęzycznych, nowoczesnych niezbędników turysty, zawiera wszystkie potrzebne informacje, które do tej pory mogliście znaleźć w tradycyjnych przewodnikach, a także dużo więcej.

Poza opcją umożliwiającą nam zapoznanie się z najważniejszymi zabytkami danego miasta oraz przejrzeniu galerii czy informacji o transporcie publicznym, „AppToGo” doradza jaką pamiątkę z wycieczki kupić oraz oferuje zapoznanie się z ofertą restauracji czy klubów.

Dodatkowo, w przewodnikach stworzonych dla urządzeń z iOS-em istnieje opcja wyboru trasy wycieczki, dzięki której na pewno nie zabłądzisz w obcym mieście, a dodatkowo nie stracisz pieniędzy, których potrzeba do połączenia z internetem.

Co ciekawe, program daje nam także możliwość tworzenia własnych tras i zapisywania ich, co pozwala nam na większą swobodę w podejmowaniu działań podczas podróży.

Do zalet „AppToGo” należą bez wątpienia również specjalnie nagrane rozmówki audio, które pozwolą nam na porozumiewanie się w zupełnie obcym dla nas języku.

W AppStore dostępnych jest pięć wydań przewodników: Barcelona, Rzym, Londyn, Paryż i Berlin. Za każde z nich trzeba zapłacić $5.99, czyli prawie tyle, co za ciężką, tradycyjną książkę.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button