100 Ballz – prosta gra o piłeczkach

100 Ballz to jedyna produkcja studia FreaXator Games. O dziwo ilość pobrać 100 Ballz przekroczyła 10 000 000, co sprawia, że gra okazała się sukcesem. Czy słusznie? Postaramy się to dla was sprawdzić.

Celem gry jest otwieranie zapaści pod piłeczkami, które znajdują się u góry ekranu. Te muszą trafiać do szklanek, które przesuwają się na dole. Jeśli piłeczka trafi do szklanki, to powróci ponownie do pudełka na górze, a jeśli nie, to zniknie na zawsze. Za trafione otrzymujemy punkty – zależnie od koloru piłeczki. Kolor zmienia się zależnie od szklanki, przez którą przeleci kuleczka. Rozgrywka kończy się w momencie, gdy stracimy wszystkie dostępne piłeczki, a tych jest dokładnie tyle co w tytule: 100. Z kolejnymi poziomami rośnie trudność, którą zwiększa prędkość szklaneczek.

unnamedCA2PZKVJ unnamed[8]

100 Ballz jest dośc przyjemną grą, lecz niestety szybko się nudzi i zwykle wystarczy niewiele czasu żeby chcieć ją usunąć z telefonu (sprawdzone na kilku osobach :) ). Niestety jest także słabo zoptymalizowana, ponieważ czasami przesuwające się szklanki potrafią się zaciąć, co również wpływa na trudność rozgrywki. Gdyby było to zamierzone – na pewno nie byłoby tak irytujące. Z pewnością potrzebniejszy byłby lepszy sprzęt, lecz bez przesady, zeby do tak prostych animacji potrzebny był dobry smartfon!

W tle przygrywają nam trzy utwory wymienione nawet w opisie gry na Google Play. Oto jedna z nich:


Sympatyczne, prawda? :)

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button