Humble Indie Bundle for Android – ściągaj gry i wspieraj organizacje charytatywne

W Google Play już po raz drugi ruszyła akcja Humble Indie Bundle for Android, podczas której można nie tylko ściągnąć gry w promocyjnej cenie, lecz także wesprzeć organizacje pomagające ludziom potrzebującym. Do tej pory dobroczynna inicjatywa dla Androidowców cieszyła się ogromnym powodzeniem. Jak będzie w tym roku? Na to pytanie póki co nie znamy odpowiedzi

To, co wyróżnia opisywaną przez nas akcję do innych, podobnych inicjatyw, to fakt, że aby wziąć w niej udział wcale nie trzeba być bardzo zamożnym. Wystarczy jedynie kilka centów, bowiem to sami użytkownicy decydują o tym, ile pieniędzy chcą przekazać organizacjom charytatywnym i producentom pobieranych gier.

Jak to wygląda w praktyce? Podczas akcji Humble Indie Bundle for Android użytkownik sklepu Google Play otrzymuje możliwość pobrania pakietu czterech gier (więcej informacji w dalszej części tego wpisu). Cena za gry nie jest jednak z góry ustalona, tak więc każdy może zapłacić tyle, ile chce, bądź na ile go stać. Nieważne, czy zapłacisz dolara, czy dziesięć – ważne, że w ogóle pomogłeś i właśnie to liczy się dla organizatorów androidowej akcji dobroczynnej.

Oczywiście dla najbardziej hojnych darczyńców (to jest osób, które przekazały w akcji więcej pieniędzy od średniej stworzonej przez klientów Google Play) przygotowano specjalny bonus – jedną dodatkową grę do pobrania, to jest strategię zatytułowaną Swords & Soldiers.

A oto jakie gry możecie pobrać w ramach Humble Indie Bundle for Android:

– Avadon: The Black Fortress (tylko na tablety): świetna gra RPG wyróżniająca się bardzo dobrą fabułą i ciekawie wyglądającą oprawą graficzną

– Canabalt: gra, w której  uciekamy przed zbliżającym się w naszym kierunku niebezpieczeństwem

– Zen Bound 2: dość oryginalna produkcja pozwalająca nam na okręcanie liną różnych przedmiotów

– Cogs: gra logiczna, która powinna spotkać się każdemu fanowi tworzenia maszyn

Aby wesprzeć akcję (potrwa ona do soboty) Humble Indie Bundle for Android, należy wejść na jej oficjalną stronę i wypełnić odpowiedni formularz internetowy.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button