Crazy Taxi Parking 3D – naj…gorsza gra tygodnia!

Gier na Windows Phone jest stosunkowo mało, a jak już się pojawią, to są marnej jakości. Do testów pobrałam 6 aplikacji i tylko Crazy Taxi Parking 3D nadało się do opublikowania na naszym portalu. Nie sztuką jest skrytykować aplikację od góry do dołu, dlatego szukając jakiejś pozycji postanowiłam wybrać coś, co mieści się mniej więcej w środku jeżeli chodzi o ocenę.

Naprawdę chciałabym znaleźć w Crazy Taxi Parking 3D coś, co pozwoli mi napisać, że ta gra powinna znaleźć się na każdym urządzeniu. Niestety – nie ukrywam, że tak szybko jak produkcja pojawiła się na moim urządzeniu, zniknęła z niego z wielkim hukiem.

Tu nawet nie chodzi o grafikę wyglądającą na robioną przez gimnazjalistę na lekcji informatyki. Nie chodzi o marne możliwości rozwoju. Chodzi o całokształt – o odczucia po półgodzinnych testach (dłużej nie wytrzymałam).

Gracz ma okazję na pokonanie 30 poziomów, w których musi zmieścić się autem nie tylko w wyznaczonym miejscu, ale i czasie. W tym miejscu muszę pochwalić sposób sterowania – ten jest dość przyjemny, gdyż na ekranie widzimy skrzynię biegów, gaz, oraz kierownicę. Wygoda to podstawa, więc daję za to sporego plusa.

Na tym jednak mój zachwyt się kończy. Autorzy nie popisali się również dźwiękami. Są wzięte rodem z jakiegoś rancza. Reklamy wyświetlające się na bocznym pasku na tyle są nieprzyjemne, że często chcąc dotknąć skrzyni biegów, pacamy w banner no i… sami wiecie.

Gwiazdki to coś, co jest jednocześnie walutą w grze i elementem zbieranym za każdy przejazd. Już za 20 sztuk można sprawić sobie nową brykę. Wszystkich pojazdów jest aż 4! Jedną z lepszych wizualnie można uzyskać za danie aplikacji 5 gwiazdek (w tym momencie nie dziwię się dlaczego teoretycznie dobrze oceniana aplikacja okazała się gniotem…).

Cóż – podsumowując wszystkie moje ,,ale” muszę powiedzieć, że chyba szkoda czasu na zabawę w kierowcę taksówki na placu manewrowym. Jeżeli koniecznie chcecie spróbować – ok, ale później nie miejcie do mnie pretensji o schrzaniony wieczór :P

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button