Oryginalne książki telefoniczne dla Androida

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównuje programy stanowiące alternatywę dla domyślnej książki telefonicznej w systemie Android. Ponadto testuje „Replay Video Editor” – aplikację do tworzenia efektownych pokazów zdjęć i filmów oraz „Moje Wypieki” program dla wszystkich, którzy lubią słodkości.

„Replay Video Editor” to aplikacja, która automatycznie wygeneruje pokaz wideo ze zdjęć lub filmów pochodzących z rolki aparatu. Nie jest to pierwszy program, który to potrafi. Jednak „Replay” wyróżnia się tym, że pozwoli nam stworzyć efektowany pokaz zaledwie w kilka minut.

20141119-oa-odc-111.Still008

Jeżeli jesteście fanami jedzenia słodkości i lubicie sami je przygotowywać to aplikacja „Moje Wypieki” powinna Was zainteresować. To porządnie wykonany program. Posiada wszystko co powinna mieć tego typu aplikacja. Do tego przepisy okraszono bardzo apetycznymi zdjęciami zachęcającymi do przygotowania i skosztowania wypieków.

W pojedynku znajdziecie przydatne programy dla systemu Android, które zostały świetnie pomyślane i biją na głowę typową książkę telefoniczną: „Ready Contact List” i „Kontakt +”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button