Co ja pacze? – wszystkie śmieszne obrazki z Internetu w jednej aplikacji

Większość naszych Czytelników najprawdopodobniej każdego dnia przegląda witryny z różnego rodzaju śmiesznymi obrazkami. Niektórzy pewnie wchodzą nawet na kilka tego typu stron i to właśnie dla nich przede wszystkim, lecz nie tylko, powstała aplikacja „Co ja pacze?”, dzięki której możemy przeglądać zdjęcia ze wszystkich najpopularniejszych stron internetowych pomagających poprawiać humor.

Nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo lubię codziennie wejść sobie na Demotywatory czy Kwejka i pośmiać się po ciężkim dniu spędzonym poza domem. Nie zawsze jednak mam ochotę wchodzić na każdą z tych stron oddzielnie i już nieraz myślałem sobie o tym, jakby to było, gdyby wszystkie strony poprawiające humor milionom Polaków połączyły się.

Wprawdzie na powstanie jednej super-strony się nie zanosi (i pewnie taki stan rzeczy się nigdy nie zmieni), jednak w Android Markecie znalazłem bardzo ciekawą aplikację „Co ja pacze?”, która po części pokazała mi, jakby ta witryna wyglądała, gdyby ostatecznie zdecydowano się na jej powstanie.

Opisywany przez nas program jest bowiem użytecznym narzędziem pozwalającym nam na przeglądanie losowych obrazków ze wszystkich, polskich najpopularniejszych stron internetowych typu Demotywatory. Dzięki niemu nie będziecie więc już musieli co kilka minut zmieniać przeglądanej przez Was witryny, bo przecież nawet to jest dla największych leniuchów ciężkim zadaniem do wykonania.

Sama aplikacja nie wyróżnia się jakimś specjalnym interfejsem. Na początku myślałem, że będzie mi to przeszkadzało, ale dość szybko zmieniłem zdanie. W końcu w tego typu aplikacjach nie chodzi przede wszystkim o ładną oprawę graficzną, choć na pewno byłaby ona dużym atutem.

A skoro już o zaletach, to warto napisać, że „Co ja pacze?” oferuje nam publikowanie na Facebooku obecnie przeglądanego zdjęcia, dzięki czemu możemy śmiesznym obrazkiem podzielić się ze wszystkimi naszymi znajomymi.

Nie można też zapomnieć, że opisywany przez nas program jest bezpłatny (LINK), a więc możecie go sami przetestować i zdecydować się czy wystarczy on Wam, czy potrzebujecie czegoś w stylu Amuse.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button