Buzz Fly! – uwielbiane Help Me Fly w wersji na Windows Phone

Buzz Fly! to wierna kopia Help Me Fly – gry logicznej, która podbiła serca użytkowników Androida i iOS’a. Do tej pory osoby korzystające z Windows Phone musiały obejść się smakiem. Na szczęście powstała gra, która umożliwia zabawę również na Nokiach, HTC, oraz innych smartfonach.

Zadaniem gracza w opisywanej aplikacji, jest doprowadzenie elektryczności do samolotu. Mała, niebieska maszyna nie jest w stanie ruszyć z miejsca bez podłączenia jej do baterii. Ta jednak jest oddalona od zabawki. I tu zaczyna się nasza misja – takie połączenie bloczków na planszy, by samolot mógł spokojnie polecieć.

Do pokonania są dokładanie 72 levele. Standardowo – im dalszy poziom, tym robi się trudniej. Zaczynamy od nauki poszczególnych klocków. Te, które nie mają na sobie żadnego znaczka, mogą być przesuwane w dowolne miejsca, lecz bez możliwości ich rotacji. Jeśli zauważycie bloczek ze specyficznym symbolem obrotu, będziecie mogli ustawić jego położenie w pionie, bądź w poziomie. Spotkacie się również z zablokowanymi obiektami, które będą musiały być wykorzystane w takim stanie, w jakim je spotkacie.

Podczas gry zbieramy gwiazdki. Fajnie by było przejść do kolejnego poziomu z choćby jednym złotym elementem, lecz nie jest to konieczne do awansu. Aby złapać gwiazdkę, wystarczy ustawić klocek bezpośrednio obok niej. Lecący samolot ją zbierze, a my otrzymamy bonusowe punkty.

Oprawa graficzna prawie nie różni się od Help Me Fly. W Buzz Fly! nie spotkamy się jednak z kapitanem, który swoim zabawnym wyrazem twarzy, powodował uśmiech na buzi. Zmienia się również kolor samolotu. Zamiast czerwonego, latamy sobie męskim, niebieskim odrzutowcem. Podsumowując: wierna i dobra kopia.

Pobierz Buzz Fly! za darmo w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button