Help Me Fly – bez Ciebie nie lecę!

Help Me Fly to świetna produkcja logiczna, która zdecydowanie wymaga od gracza myślenia. Samolot działa na baterie. Niestety, czasem się tak zdarza, że jest zbyt daleko od źródła zasilania. Twoim zadaniem będzie wyznaczenie specjalnej trasy, dzięki której maszyna będzie mogła połączyć się z baterią. Kto wie? Może w klockach są kabelki? :)

Gra autorstwa Funtomic to zdecydowanie must have w dzisiejszych czasach. Jeździcie często autobusami, bądź metrem? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wirtualny samolot czekał w Waszej kieszeni na chwilę nudy!

sam

Tak wygląda jeden z pierwszych etapów w grze. Zielone klocki oznaczają prawidłowe podłączenie do baterii, czerwone natomiast pozostają niepodłączone. Nie musicie zużywać wszystkich klocków w każdym levelu. Najważniejsze jest to, aby samolot wzbił się w powietrze.

Obiekty przestawiamy, przeciągając je palcem po ekranie. Spotkacie się z różnymi rodzajami klocków. Niektóre będą zablokowane – bez możliwości przestawienia ich, inne natomiast będziecie mogli dowolnie rozstawiać. Jeżeli na przedmiocie jest narysowany znaczek, który znany Wam jest z odświeżania strony, oznacza to, że po jego naciśnięciu, klocek zmieni położenie – z pionowego na poziome.

W dalszych fazach gry spotkacie się z pewnością z przeszkodami takimi jak porozciągane druty, czy całkowicie zblokowane rozgałęźniki. Musicie na nie uważać.

Jak widzicie na obrazkach we wpisie, ekran pokrywają w każdym etapie trzy gwiazdki. Aby uzyskać lepszy wynik punktowy, postarajcie się, aby klocki stykały się z gwiazdkami. W ten sposób zapewnicie sobie świetny rezultat. Oczywiście nie musicie brać pod uwagę złotych elementów podczas gry. Wydaje mi się jednak, że będzie to ciekawe urozmaicenie.

sam2

O ile przez pierwszych pięć leveli przebrnęłam bez problemu, o tyle w kolejnych musiałam spędzić trochę więcej czasu. Pojawiły się nieregularne figury, które składały się z kilku ramion. Aby dobrze połączyć bateryjkę z zabawką, musiałam się sporo napracować. Oczywiście nie omieszkałam zebrać kilku gwiazdek ;)

Polecam wszystkim fanom gier logicznych – świetna zabawa gwarantowana!

Pobierz grę za darmo w Google Play.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button