AppSale – nowy cykl na AppsBlog.pl

saleWłaśnie dziś ruszamy z nowym cyklem ,,AppSale”! Minimum dwa razy w tygodniu będziemy Wam serwować zestawy najlepszych przecenionych aplikacji w AppStore. Każda apka zostanie przez nas przetestowana i krótko opisana. Na tacy dostaniecie zdjęcia, filmy i linki do pobierania. Tylko  najlepsze aplikacje otrzymają honorowe miejsce w appsblog.pl! Do dzieła!
 

 

 

dead1. Na dobry początek: Dead Space, czyli genialne dziecko Electronic Arts. Gra roku według Apple, czyli iTunes Rewind 2011. Jedna z najlepszych ,,strzelanek” na rynku.

space

Fabuła jest prosta: przetrwanie na statku kosmicznym. Gra zapewnia nam niesamowite wrażenia dźwiękowe. Szata graficzna jest na najwyższym poziomie. Zdecydowany ,,must have”.

Zobacz pełny opis gry tutaj.

Przecena jest ogromna. Jeszcze chwilę temu, gra była możliwa do zakupienia za €5,99 na iPhone i €7,99 na iPad. Obecnie jest darmowa!!!

Pobierz już teraz Dead Space za darmo w AppStore!

 

 

 

angry2. Przyszła też kolej na Angry Birds Star Wars. O tej grze nie trzeba wiele pisać – to legenda. Kto z nas nie grał w podstawową wersję Angry Birdsów? Strzelanie kolorowymi ptakami do przeróżnych konstrukcji stało się rutynowym dziennym zadaniem. Nie wszyscy jednak wiedzą, że powstało takie cudo, jak Angry Birds Star Wars. Tu się dopiero dzieje! Zaciekawieni? Przeczytajcie szczegóły gry tutaj.angry2

 

Standardowo gra kosztuje €7,99.

Dzięki uprzejmości AppStore, Angry Birds Star Wars  można pobrać zupełnie za darmo. Spiesz się! Czas promocji może być ograniczony!

Pobierz już teraz za darmo w AppStrore.


 

 

 
ims3. The Sims™ Medieval – poczuj się jak w średniowieczu. Przenieś się do świata królów, zamków z fosami, rycerzy na koniach, błaznów i wampirów. Stwórz własną postać i wprowadź ją do mrocznej krainy. Każdy Sims ma pewne umiejętności podstawowe. Dzięki Twojej sprawnej dłoni, może nauczyć się wielu nowych sztuczek m.in. walki, wędkowania itp.

sims

 The Sims Medieval to nie tylko gra dla dzieci. Każdy dorosły z pewnością wciągnie się w wir przygód naszych bohaterów, szczególnie że możliwości naszych postaci są niemal nieograniczone.

Do tej pory za grę trzeba było zapłacić €7,99.Na tą chwilę gra jest zupełnie darmowa, nie czekaj!
 Pobierz The Sims Medieval w AppStore za free!

 

 

 

badl4. Czarny stworek potrzebuje Twojej pomocy! Badland to gra, która wymaga od nas koncentracji i precyzji. Być może wygląda niepozornie, ale uwierzcie mi – potrafi wciągnąć.

Na czym polega nasze zadanie? Musimy poprowadzić naszego stwora przez labirynt przeszkód. Naszym celem jest dostanie się do rury, która teleportuje nas do kolejnego poziomu.

Kierowanie tą słodką czarną kulką jest banalnie proste – wystarczy bad2przytrzymanie palca na ekranie, lub pulsacyjne dotykanie w celu pokonania przeszkody.

Przeszkody są przeróżne – od spadających kamieni, kół zębatych, poprzez wiatraki, aż do punktów na planszy, które po zetknięciu się ze stworkiem – zmieniają jego rozmiar.

Do pokonania mamy całą masę leveli. Każdy z nich charakteryzuje się czymś nowym, niespodziewanym. Dając Wam możliwość odkrywania gry samemu, odsyłam do AppStore’a, gdzie można (wyjątkowo!) pobrać grę za darmo.

Do tej pory za Badland trzeba było zapłacić €7,99. Nikt z nas nie wie, jak długo potrwa promocja. Nie czekaj aż cena wróci do normy!
 Pobierz Badland w AppStore za darmo!

 

 

 

infini5. Infinity Blade 2 – jedna z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych gier na iOS doczekała się przeceny! Dokładny opis gry można znaleźć tutaj. Niecierpliwym Czytelnikom przypomnę fabułę gry.

Akcja dzieje się w zamku, wybieramy postać, nasze zadanie polega na rozprawianiu się z przeróżnymi przeciwnikami za pomocą broni (w przeciwieństwie do części pierwszej Infinity Blade, mamy do wyboru bardziej urozmaicony sprzęt).

Gra nie jest monotonna i nie zmusza nas do przerwania zabawy, ze względu na częste ziewanie.

Grafika jest na wysokim poziomie. Poprzednia wersja gry szczyciła się świetnymi elementami audiowizualnymi, jednak twórcy części drugiej dopracowali szczegóły do perfekcji.

inf

Standardowo za grę trzeba było zapłacić aż €5,99!

W tej chwili możemy cieszyć się pełną wersją gry zupełnie za darmo!
 Pobierz Infinity Blade 2 w AppStore za free!

 

 

 

fli6. Flight Control HD – logiczna gra na Ipad’a. Zabaw się w kontrolera ruchu lotniczego. Twoje zadanie polega na kontrolowaniu lotów samolotów, dbaniu o to, aby kursy nie krzyżowały się, samoloty startowały i odlatywały z odpowiednich lotnisk.

flNie możesz dopuścić do zderzenia między startującymi maszynami. W  Twoich rękach spoczywa odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie lotniska i każdego z pasów startowych. Jeśli zawiedziesz – doprowadzisz do katastrofy.

Twórcy Flight Control HD umożliwiają Ci zabawę z przyjaciółmi. Dwie osoby na jednego iPada to już nie problem. Podział ról jest dopasowany idealnie.

fl

Do wyboru mamy wiele plansz. Część z nich jest zablokowana – dopiero po sprawdzeniu Twoich umiejętności, jako kontrolera ruchu lotniczego – otrzymasz zaszczyt ,,opiekowania się” najtłoczniejszymi lotniskami.

Do tej pory za grę trzeba było zapłacić €7,99. Z okazji 5 urodzin AppStore, grę można pobrać za darmo.

Pobierz Flight Control HD w AppStore już teraz za free!

 

 

pingiuu7. Każdego zachwyci Air Penguin, czyli prosta, zręcznościowa gra ze ,,sweetaśnym” skaczącym Pingwinkiem. Do przejścia mamy całą masę poziomów, z czego każdy jest okraszony nowym wyzwaniem. Początkowo Pingwinek skacze sobie przez pękające kry, w celu dostania się do mety. W kolejnych poziomach jest trudniej – musimy omijać rekiny, ośmiornice i inne stworki.

Kierowanie naszym przyjacielem jest niezwykle proste. Przechylamy nasz ,,iSprzęt” w różne strony, w celu skierowania postaci na odpowiedni tor(dokładniej – lot). Jeśli chcemy się trochę poślizgać, wystarczyć wskoczyć na żółwia.

ping

Co ja się będę dłużej rozwodzić nad tym słodkim stworzonkiem – Maks zrobił to już dokładne tutaj.

Spiesz się z pobraniem Air Penguin – kilka dni temu gra kosztowała €0,99, teraz jest darmowa (czas promocji może być ograniczony).
 Pobierz Air Penguin z AppStore za darmo!

 

 

 
sudoku8. Sudoku V, czyli gratka dla fanów cyferkowych łamigłówek. Jedna z najpopularniejszych gier, jakie zna świat. Jest zagadka – trzeba ją rozwiązać! Masz do wyboru różne ,,deski”: 6×6, 8×8, 9×9 i Jigsaw sudokus. Na każdej z nich musisz (jak to zwykle bywa w sudoku), wstawić odpowiednie ciągi cyfr (od 1 do 9) tak, aby w danej linii się nie powtórzyły. Sprawdzanie odbywa się w liniach pionowych i poziomych.

sudo

Ustawienia ekranu możesz dowolnie personalizować. Aby było Ci prościej – mniej męcząco dla oka – wybierz kolory stonowane. Jeśli chcesz pobudzić myślenie – podziel planszę na kilka wyraźnych kolorów – wtedy będziesz mógł skupić się na każdym kwadracie po kolei.

Gry typu sudoku zwykle są darmowe – dlaczego za tą właśnie wersję AppStore zażyczył sobie €7,99? Nie wiemy. Masz szansę to teraz sprawdzić zupełnie za darmo!

Pobierz Sudoku V w AppStore za darmo już teraz!

 

 

Na dzisiaj to już wszystko, jeśli chodzi o AppSale. Śledźcie nasze wpisy codziennie. Z pewnością Was nie zawiedziemy!

Jesteśmy ciekawi co sądzicie o naszym pomyśle ,,AppSale”. Podzielicie się swoimi opiniami?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button