Air Penguin – gra z pingwinem w roli głównej

Jeżeli szukasz nieskomplikowanej, wciągającej gry, która do tego jest całkowicie bezpłatna (niestety, tylko dla użytkowników Androida), to bez wątpienia powinieneś zainteresować się tytułem „Air Penguin”, który do sieci trafił dzięki firmie GameEvil znanej każdemu fanowi bardzo znanej produkcji „Zenonia”.

Jak można wywnioskować z naszego wstępu, gra Air Penguin nie będzie posiadała zasad wymagających długiego wyjaśniania. Nie będzie tutaj też porywającej grafiki, jednak to nie jest najważniejsze dla użytkowników Androida czy iOS-a, którzy nieraz już udowodnili, że kochają gry dostępne dla wszystkich, a nie tylko dla posiadaczy wysokobudżetowych sprzętów.

Zacznijmy jednak od wyjaśnienia, jak gra się w opisywaną przez nas aplikację. Nietrudno się domyślić, że w produkcji Air Penguin głównym bohaterem jest tytułowy pingwin. To właśnie tym sympatycznym zwierzęciem sterujemy przez całą grę, a naszym zadaniem jest przeprowadzenie go z jednego punktu do drugiego, przeskakując przy tym przez lodowe kry.

Zadanie w sumie łatwe, lecz im dalej uda nam się dojść, tym więcej różnego rodzaju przeszkód będzie stawało na naszej drodze. Przeszkadzać nam będą między innymi rekiny, foki czy ośmiornice. Szczególnie natrafienie na tę ostatnią daje ciekawy efekt, a mianowicie powoduje „zabrudzenie” ekranu atramentem.

Na chwilę obecną Air Penguin oferuje graczom kilka światów podzielonych na 25 różniących się od siebie poziomów. Zapewnia to sporą dawkę emocji dla każdego fana dobrej zabawy.

Przy okazji  musimy też wspomnieć o sterowaniu zastosowanym w opisywanej przez nas grze. Pingwinem nie poruszamy bowiem za pomocą ekranu dotykowego, a przechylając telefon we wszystkie możliwe strony, co tylko dodaje uroku produkcji studia GameEvil.

Oprócz tego Air Penguin wyróżnia się przyjemną dla oka grafiką, niewymagającą bardzo dobrego sprzętu, oraz nie najgorszą oprawą dźwiękową.

Grę możecie pobrać zupełnie za darmo z Android Marketu. Użytkownicy sprzętu z iOS-em za tę samą grę muszą w AppStore zapłacić natomiast niecałego dolara.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button