Terra Noctis – stań się sennym koszmarem

Koszmary senne dopadają niektórych częściej, a niektórych rzadziej. Znamy więc je wszyscy, a teraz dzięki grze „Terra Noctis” nie tylko możemy jeszcze lepiej poznać ich przedstawiciela, ale także wcielić się w jego rolę i pomóc mu udowodnić , że też potrafi być straszny.

Allen, główna postać gry, jest koszmarem sennym, który nie jest tak straszny, jak powinien być. Chce jednak za wszelką udowodnić swoje umiejętności i to właśnie my mamy mu w tym pomóc.

Oryginalność fabuły to nie jedyny atut produkcji „Terra Noctis”. Gra uraczyła nas bowiem również bardzo przyjemnie wyglądającą grafiką, która – w porównaniu z innymi platformówkami – jest naprawdę wyśmienita.

Do tego dochodzi fakt, że w „Terra Noctis” do przejścia jest ogromna ilość poziomów, w których naszym zadaniem jest nie tylko zabijanie potworów, lecz także zdobywanie różnego rodzaju bonusów i odgadywanie zagadek. Można więc śmiało powiedzieć, iż ta gra jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce pograć w grę, której nie można przejść w godzinę, lecz trzeba się z nią namęczyć przez spory okres czasu.

Dobrze w aplikacji stworzonej przez Bulkypix wypada też sterowanie, które odbywa się przy pomocy specjalnych przycisków umieszczonych na ekranie dotykowym i naprawdę nie sprawia żadnych kłopotów nawet tym osobom, które pierwszy raz  ją uruchomili.

Biorąc pod uwagę ilość poziomów dostępnych w „Terra Noctis” oraz dobrze prezentującą się oprawę graficzną, możemy z czystym sumieniem polecić tę produkcję wszystkim użytkownikom urządzeń z iOS-em. Tym bardziej, że opisywana przez nas gra dostępna jest w AppStore za zaledwie 0,79 €.

A jeśli jeszcze nie przekonały Was jeszcze nasze rekomendacje, obejrzyjcie filmik przedstawiający „Terra Noctis” i sami oceńcie czy gra będzie w stanie się Wam spodobać.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button