Paper Camera – twórz szkice ze swoich zdjęć

Czy chciałeś kiedyś być artystą, który potrafi namalować wszystko, co zobaczy lub wcześniej sfotografuje? Jeżeli tak, lecz niestety brakuje Ci talentu plastycznego, to na pewno spodoba Ci się aplikacja Paper Camera, dzięki której będziesz mógł z dowolnego zdjęcia stworzyć prawdziwe dzieło sztuki.

Oczywiście, już na wstępie warto zaznaczyć, że opisywane przez nas narzędzie nie jest stworzone dla profesjonalistów, lecz dla tych, co chcą osiągnąć przyzwoity efekt na zdjęciu w szybkim tempie i to bez większego wysiłku czy jakiejś wiedzy fotograficznej.

Choć program jakichś skomplikowanych funkcji nie posiada, po krótkiej zabawie z nim, stwierdziliśmy, że warto Wam go przedstawić, gdyż oferuje coś, czego nigdzie wcześniej do tej pory w Android Markecie nie można było znaleźć.

Co takiego robi Paper Camera? Otóż pozwala nam nakładać na fotografię różnego rodzaju filtry, dzięki którym możemy zmienić zwykłe zdjęcie w telefonie na obrazek wyglądający jak np. szkic narysowany ołówkiem.

Oczywiście wspomniany już przez nas efekt szkicu to nie jedyne możliwości programu stworzonego przez JFDP Labs. Aplikacja bowiem oferuje w sumie dużą ilość różnego rodzaju filtrów i tak naprawdę bardzo ciężko byłoby nam je wszystkie tu opisać.

Podczas testów do gustu najbardziej przypadł nam bodajże efekt kreskówkowy, jednak podobno o gustach się nie dyskutuje, dlatego nie zamierzamy nikomu niczego narzucać.

Możemy natomiast napisać, że cała aplikacja działa bardzo płynnie nawet na słabszych smartfonach (nie mówimy tu o procesie tworzenia zdjęcia, bo ten faktycznie na niskobudżetowcach może chwilę potrwać). Ogromne pochwały należą się twórcom programu również za oprawę graficzną, bo ta w Paper Camera naprawdę oddaje klimat narzędzia  i jest jedyna w swoim rodzaju.

Niestety, Paper Camera nie jest darmową aplikacją. W Android Markecie trzeba za nią zapłacić trochę ponad 6 złotych.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button