Mega Mall Story – własna galeria handlowa? Czemu nie!

Macie smykałkę do interesu? Udowodnijcie to w grze Mega Mall Story, w której głównym zajęciem jest rozbudowywanie i zarządzenie własną galerią handlową.

Za opublikowaniem Mega Mall Story w Google Play stoi znane studio Kairosoft. Jeśli mieliście kiedykolwiek okazję pograć w którąś z ich produkcji, na pewno wiecie, że są warte dużych pieniędzy, szczególnie jeśli przepada się za skomplikowanymi, acz prostymi w obsłudze, strategiami w starym, dobrym stylu.

Tak jak napisałem we wstępie, w Mega Mall Story wcielamy się w postać właściciela galerii handlowej. Naszym zadaniem jest zarządzenie budynkiem i znajdującymi się w nim sklepami w taki sposób, by na konto bankowe wpływało coraz więcej pieniążków. Mimo że z wyglądu opisywana produkcja nie wydaje się być przesadnie trudna, możecie wierzyć lub nie, lecz naprawdę ciężko osiągnąć w niej biznesowy sukces.

Rozgrywka w Mega Mall Story ogranicza się przede wszystkim do ulepszania i modyfikowania lokali znajdujących się w wirtualnym centrum handlowym. Na samym początku ciężko jest z profitami. Gdy jednak zaczynają się już pojawiać, automatycznie mamy więcej możliwości na zrealizowanie zamierzonego celu.

Oprawa graficzna Mega Mall Story – co zdziwić Was nie powinno – utrzymywana jest od deski do deski w pikselowym klimacie. Zbudowani z małych kwadracików ludzie oraz wszystko, co je otacza robią bardzo dobre wrażenie od samego początku. Szkoda tylko, że apka kosztuje prawie 16 złotych. Gdyby była nieco tańsza, pewnie więcej osób skusiłoby się na nią.

Mega Mall Story do pobrania za 15,56 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button