DarmoweGry na iOSiOS

Ninja Chicken Adventure Island – kurczaki lubią orzeszki

Ninja Chicken Adventure Island to zabawna gierka z ciekawymi efektami dźwiękowymi, w której zadaniem gracza jest wcielenie się w postać kurczaka – ninja, którzy pędzi przez różne krainy i zbiera orzeszki, jaja i inne przedmioty, w celu ukończenia poziomu. Leveli do przejścia jest 50, więc możecie być pewni, że nie zawiedziecie się krótką gierką, która wciąga a następnie szybko się kończy. Zaczynamy od etapu numer 1 i przemieszczamy się po mapie aż do samego końca. Jesteście ciekawi jak gra wypadła w naszym teście?

Przede wszystkim należy wspomnieć o głównym bohaterze i sterowaniu. Kurczak z przepaską ninja biega po ekranie jak oszalały. Jedyne, co możemy zrobić, to skakać, bądź ślizgać się pod przeszkodami. Niby tylko dwie możliwości ruchu, ale wystarczające, aby dobrze się bawić. W każdym etapie mamy do spełnienia określoną misję. W pierwszym na przykład należy zebrać 25 orzeszków, które znajdują się pomiędzy przeszkodami. Jeżeli mowa o przeszkadzajkach, możecie spodziewać się kolców wystających z głazów, betonowych klocków itp.

Wbrew pozorom, kurczak biegnie dość szybko i należy podejmować szybko decyzje w jaki sposób się zachować, by uniknąć porażki. W grze dysponujemy jednym życiem – jeżeli je stracimy, musimy zaczynać etap od początku. Od twórców aplikacji otrzymujemy 10 żyć, które odnawiają się po kilkunastu minutach. Jeżeli uda nam się przejść level bez skuchy, zachowujemy wszystkie 10 żyć i pędzimy ku przygodzie w następnym etapie.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close