Christmas Wallpapers – świąteczne tapety na jabłuszkowe urządzenia

Jako że święta zbliżają się wielkimi krokami, nie możemy pozwolić, abyście zapomnieli o ustrojeniu swoich smartfonów. Tapety, jakie dzisiaj prezentujemy, kojarzą się miło i przyjemnie. Ich jakość jest na wysokim poziomie, wbudowany edytor obrazów pomaga w dopasowaniu skórki według własnego mniemania – czego chcieć więcej? Pobierajcie Christmas Wallpapers i cieszcie się możliwościami tego narzędzia.

W opisywanym programie tapety zostały podzielone na trzy grupy: popular, random i new. Przechodząc z kategorii do kategorii będziecie mogli wybrać takie, które podobają się Wam najbardziej. W narzędziu znajdziecie zarówno krajobrazy zimowe, udekorowane choinki, kolorowe prezenty, jak i kreskówkowe postaci z mikołajowymi czapkami na głowach. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Kiedy dopasujemy już zdjęcie, możemy zapisać je od razu na rolce, bądź najpierw dokonać edycji.

Opisywana produkcja ma wbudowany edytor obrazów, w których jest bardzo dużo przydatnych funkcji. Poza przycinaniem, rozjaśnianiem, przyciemnianiem obrazu, dostępnych jest dziesiątki innych funkcji, które udoskonalą zdjęcie i pozwolą dopasować je do naszych potrzeb. Gotowymi tapetami możemy dzielić się ze znajomymi za pomocą Facebooka, Tweetera, bądź maila. Wszystko oczywiście za darmo. Jakość zdjęć jest na wysokim poziomie, dlatego bez obaw pobierajcie aplikację na swoje urządzenia. Niech i one poczują klimat świąt :)

Pobierz Christmas Wallpapers za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button