Bugs Invasion 3D – robale atakują!

Zastanawialiście się, co by było, gdyby nasz świat w głównej mierze składał się z wszelkiej maści robaków? W produkcji o nazwie Bugs Invasion 3D będziecie mieli okazję się o tym przekonać. Jeżeli zatem nie brzydzicie się malutkich, twardych insektów – zachęcamy do przeczytania tego wpisu.

W grze Bugs Invasion 3D przychodzi nam wcielić się w postać dowódcy specjalnych jednostek, które mają na celu zniszczyć robaki czyhające pod ziemią. Jeżeli macie nadzieję na laserowe, nowoczesne bronie, a także całą masę gadżetów rodem z filmów o Jamesie Bondzie – będziecie zawiedzeni. Głównymi bohaterami opisywanej produkcji są bowiem średniowieczni… rycerze.

Wspomniane postaci to nasza główna broń przeciwko insektom. Do dyspozycji mamy tylko określoną liczbę ludzi do pomocy. Co ważne, nie z wszystkich możemy skorzystać od razu, tak więc trzeba dokładnie przemyśleć swoją strategię, by nie dać się pokonać.

Im więcej poziomów w grze uda nam się przejść, tym większa ilość dyspozycyjnych rycerzy. Wraz z postępem w grze dostępnych jest także sporo czarów, dzięki którym możemy w efektywniejszy sposób radzić sobie z robakami.

Oprawa audiowizualna Bugs Invasion 3D prezentuje się nie najgorzej. Plansze nie rażą niedoskonałością, a dźwięki w grze są całkiem miłe dla naszych uszu. Czegoś jednak grze brakuje, bowiem po kilkunastu minutach po prostu zaczyna się nudzić i nie sposób grać w nią dłużej.

Bugs Invasion 3D do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button