AppSale – promocje w AppStore #42

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta! Żeby oderwać Was trochę od świątecznych porządków, postanowiliśmy w dzisiejszym wpisie nie wspominać tematycznie o świętach. Aplikacje, które znajdziecie w tym odcinku AppSale będą dobrane według kategorii wiekowych. Dla każdego coś miłego. W większości będą to przeceny na zero, ale przygody Holmes’a muszą być wycenione choćby na jednego dolara, skoro mamy wcielać się w postać tak znanego detektywa. Oto produkcje, jakie znajdziecie w 42 odsłonie naszego cyklu: Goop, Crazy Formula, Toca Kitchen, iSniper 3D, oraz Detective Holmes: Trap for the Hunter. Gotowi na serię porządnych przecen? No to zaczynamy!

 Crazy Formula

Aplikacja, która gości w tym wpisie jako pierwsza to swego rodzaju łamigłówka. Znajdujemy się w laboratorium, w którym musimy tak dopasować szklane elementy konstrukcji, aby płyny w nich pływające mogły dotrzeć do odpowiedniego pojemnika. Zadanie gracza polega na przestawianiu elementów w taki sposób, aby w żadnym miejscu nie powstała dziura, umożliwiająca wydobycie się kwasu. Jeżeli tak się stanie, wybuch mamy gwarantowany.

Może się wydawać, że gra jest bardzo prosta. Nic bardziej mylnego. Twórcy produkcji do szklanego ,,labiryntu” dołożyli taką ilość przeszkadzajek, że w każdym z etapów musimy się nieźle namęczyć, aby stworzyć prawidłowy przepływ cieczy. Przeszkody, jakie znajdziemy w Crazy Formula to na przykład kwadratowe klocki, bądź metalowe elementy, na stałe przyczepione do planszy.

Do dyspozycji graczy oddano kilka plansz, w których znajduje się taka ilość etapów, która nie jest możliwa do przejścia przez kilkanaście minut. Zapewniam, że jeżeli pobierzecie tą aplikację, będziecie mieć frajdę na dobre kilka godzin. Przecena z $0,99 na zero. Pobierz Crazy Formula za darmo w AppStore.

 Goop

Kolorowe, słodkie stworki w rolach głównych. Największy ich przeciwnik? Krople wody i innych cieczy, które po spadnięciu na szanowne głowy naszych podopiecznych, powodują, że etap kończy się fiaskiem. Sterowanie w grze jest bardzo proste. Robaczki same poruszają się w prawo (w kierunku niebezpiecznych kropli spadających z góry). Nasz udział ogranicza się do cofania podopiecznych, bądź przyspieszania ich kroku za pomocą zabawnej skikajki.

Do dyspozycji graczy oddano kilka plansz, z czego wszystkie są aktywne od samego początku. Najważniejszym wyzwaniem dla nas jest przeprowadzenie na drugą stronę jak największej ilości robaków, by te uniknęły zatopienia w kropli wody. Zależnie od planszy, poruszamy się po kuchni, jaskini i innych miejscach, w których często natrafiamy na zacieki.

Niektórych może denerwować wolne tępo gry – bohaterzy niestety nie pędzą jak szaleni, ale taki jest już ich urok :) Mnie apka bardzo przypadła do gustu – typowy odstresowywacz i ,,skupiacz” umysłu. Przecena z $2,99. Pobierz Goop za darmo w AppStore.

  Detective Holmes: Trap for the Hunter

A teraz dobra wiadomość dla fanów gier z kategorii Hidden Ojbjects. Przeceniona została aplikacja z najbardziej znanym detektywem na świecie – Holmes’em. Jeżeli lubicie przeszukiwać pokoje w poszukiwaniu różnych przedmiotów, powinniście zainteresować się tą recenzją. Ciekawa grafika, możliwy zoom przedmiotów i wcale nie proste zasady…

Zadanie gracza polega na przeszukiwaniu poszczególnych pomieszczeń. Wielkim plusem aplikacji jest to, że nie możemy klikać bez zastanowienia, jak to często się zdarza w tego typu grach. Kiedy 3 razy z rzędu w krótkim odstępie czasu dotkniemy kilku przedmiotów, które nie należą do tych poszukiwanych, strażnik wkracza do akcji i blokuje nam ekran na kilka sekund. Należy dobrze się przypatrywać i zwracać uwagę na dolny pasek, na którym wyszczególnione mamy obiekty, których szukamy.

W produkcji znajdziemy również kilka mini-gier, które dodatkowo wprowadzą nasz umysł w stan skupienia. Po kilku minutach gry będziecie mieć już dużo sprawniejsze oko, niż przed rozpoczęciem zabawy. Przecena z $2,99 na $0,99. Pobierz Detective Holmes: Trap for the Hunter w AppStore.

 iSniper 3D Arctic Warfare

Osoby lubiące strzelanki z pewnością świetnie odnajdą się w produkcji o nazwie iSniper 3D Arctic Warfare. Zadanie gracza nie ogranicza się do strzelania na oślep, lecz do spełniania określonych zadań, przydzielonych w misji. Początkowo należy przejść test w których przekonujemy siebie, oraz naszego przyszłego pracodawcę o swoich umiejętnościach.

Test jest prosty, więc prawdopodobnie szybko znajdziecie się na placu boju. Wasze zadanie będzie polegało na zabiciu z ukrycia określonej ilości przeciwników. Waszymi wrogami będą uzbrojeni żołnierze, którzy mogą zrobić Wam krzywdę. Jesteście teoretycznie w ukryciu, ale pamiętajcie, że każdy Wasz strzał w pewnym sensie odkrywa miejsce, w którym się ukrywacie. Sterowanie jest proste – zoom z celnikiem, dzięki któremu możecie śledzić obiekty ruchome, jak i stojące w miejscu.

Jedną z najważniejszych rzeczy podczas gry jest celność – ilość punktów, jaką zbierzecie jest zależna od miejsca na ciele, w które postrzelicie wroga. Oczywiście najwyżej jest punktowany Headshot, czyli strzał w głowę. Zabijacie przeciwników również strzelając w inne punkty na ciele, lecz często to zabicia będziecie musieli oddać dwa strzały. Przecena z $2,99 na zero. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Toca Kitchen

Wspominałam, że każda grupa wiekowa znajdzie w dzisiejszym wpisie coś dla siebie. Oto Toca Kitchen – aplikacja stworzona z myślą o najmłodszych. Motywem przewodnim jest kuchnia – produkty, gotowanie, przygrzewanie, oraz najprzyjemniejsza część – wcinanie przyrządzonych potraw…

Przy stole siedzi czwórka gości do wykarmienia. Do Was należy decyzja od kogo zaczniecie. Załóżmy, że padło na miłą dziewczynkę. Otwieramy lodówkę, wybieramy odpowiednie produkty i przenosimy je do kuchni. Od naszych umiejętności zależy to, w jaki sposób przyrządzimy danie. Do dyspozycji mamy garnek, palnik, patelnię, mikrofalówkę itp. Gotowe danie zostaje podane głodnemu gościowi. Jakich produktów możemy spodziewać się w lodówce? Owoców, warzyw, mięs, kiełbas, ryb, itp.

Zależnie od tego, kto zasiada przy stole, dobieramy potrawy pod tą ,,osobę”. Kocim przysmakiem są rybki – warto je podsmażyć na oleju, aby klient naszej domowej restauracji był wielce zadowolony. Aplikacja idealna dla maluchów – może podsyci w nich ochotę na jakieś warzywa, bądź owoce? :) Przecena z $2,99. Pobierz Toca Kitchen za darmo w AppStore.

42 odcinek cyklu AppSale dobiegł końca. Mam nadzieję, że aplikację dzisiaj zaserwowane przydadzą się podczas przerw w świątecznych porządkach. Obiecujemy, że wraz z przybliżającymi się świętami, będziemy wstawiać więcej apek tematycznych, w których będziecie mogli poczuć magię świąt. Ale nie popadajmy w skrajności! Trzeba się też trochę odstresować przy standardowych produkcjach, szczególnie, że obecnie są na mega wyprzedaży. Trzymajcie się ciepło i nie ,,kaszlajcie” :)!

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button