Nighty Night! – usypianie na życzenie (rewelacja)

Aplikacja o nazwie Nighty Night! to zupełna nowość w AppStore, która kilka dni temu kosztowała parę złotych, a obecnie jest zupełnie darmowa. Macie problemy z zasypianiem, bądź Wasze dzieci boją się ciemności? Z tą grą z pewnością nie będą już obawiać się pójścia spać. Najpierw położą wszystkich dookoła, a później same zostaną utulone do snu. Kolejna produkcja z serii aplikacja – rewelacja. Pobierajcie dla swoich maluchów!

Lektor przeprowadza nas przez senną wioskę, zasypaną śniegiem. W każdym z domów gaśnie światło, gdyż przyszła pora na oddanie się w objęcia snu. Rozświetlony został tylko jeden domek. Stojący przed nim bałwanek wesoło śpiewa świąteczną piosenkę. Jakie jest zadanie gracza? Przede wszystkim uśpić wszystkich domowników. Okazuje się, że mieszkańcami poszczególnych pomieszczeń są zwierzaki. Należy zgasić światło (włączniki są sprytnie poukrywane) a następnie przejść do kolejnego pokoju.

W każdym pomieszczeniu są inni bohaterowie – po wyłączeniu światła, zapadają w błogi sen. Kiedy zakończymy podróż po domu, okaże się, że nie śpi jeszcze piesek – w jego budzie również zostało zainstalowane oświetlenie. Podobnie u rybek wpływających w oczku wodnym. Końcówka usypianki jest najpiękniejsza. Lektor tłumaczy, że jeszcze jedna osoba nie śpi – okazuje się, że jesteś to właśnie Ty! Poleca zgasić światło (wygasza w tym czasie ekran urządzenia) i usypia Cię w mgnieniu oka. Niesamowita aplikacja dla dzieci. Szczerze polecam!

Pobierz Nighty Night za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button