Greedy Spiders – powstrzymaj pająki przed zjedzeniem owadów

Gra Greedy Spiders zawiera wszystkie elementy, które powinny znaleźć się w każdej dobrej produkcji – jest prosta, zabija nudę i zapewnia nam rozrywkę na dobrym poziomie. Mimo wszystko twór studia Blyts nie wszystkim potrafi przypaść do gustu, a jak jest z Tobą?

Tak, jak już wspomnieliśmy, sam pomysł na grę i jej zasady są w miarę proste i niezawiłe. Naszym zadaniem w Greedy Spiders jest po prostu powstrzymanie głodnego pająka przed zjedzeniem złapanych w pajęczynę owadów. Dokonujemy tego za pomocą różnego rodzaju przyrządów służących do przycinania sieci naszego bohatera, co w sumie brzmi banalnie, ale takie naprawdę nie jest.

Do przejścia jest bowiem aż 178 poziomów, z czego 86 dostępnych jest w bezpłatnej wersji aplikacji, która bez wątpienia wystarcza dla każdego, kto szuka chwilowej rozrywki na przyzwoitym poziomie.

Oczywiście pierwsze levele nie sprawiają większych kłopotów. Z biegiem czasu wszystko jest już jednak bardziej skomplikowane i nie możemy całej planszy przejść dzięki prostym machnięciom nożyczkami.

To, co uraczyło nas w Greedy Spiders, to bez wątpienia oprawa graficzna i dźwiękowa produkcji. Wszystkie występujące w grze elementy przedstawione są bowiem w bardzo ładny, animowany sposób, a i na podkład muzyczny nie można na pewno narzekać.

Sam tryb gry stworzonej przez Blyts przypomina nieco ten zastosowany w popularnych Wściekłych Ptakach. Tutaj po skończonym poziomie też otrzymujemy gwiazdki (im więcej główkujemy, tym więcej gwiazdek możemy zdobyć), a podczas ponownego uruchomienia aplikacji możemy bez najmniejszego problemu zagrać na poziomie, na którym skończyliśmy ostatnio bądź wybrać jakiś, którego już dawno przeszliśmy.

Na koniec, tradycyjnie, informujemy Was, że Greedy Spiders możecie znaleźć w Android Market w dwóch wersjach – płatnej i bezpłatnej. To samo tyczy się również AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button