TwojaPogoda.pl – kolejny serwis pogodowy na nasze smartfony

Zaczniemy standardowym hasłem, które piszemy przy właściwie każdej prostej produkcji tego typu. Aplikacji i widżetów do sprawdzania pogody nigdy za wiele! Każdy z nich różni się wyglądem, poszczególnymi opcjami itd., a spełniają zazwyczaj te same zadania co zwykle. Mimo tego każdy preferuje inną aplikację i używa tej, do której jest przyzwyczajony. Gdyby nie było takiej potrzeby, to twórcy nie pisaliby programów tego typu z powodu przesycenia rynku. Nic takiego jeszcze nie nastąpiło.

Pierwsze uruchomienie standardowo wymaga od nas podania naszej lokalizacji. Ta oczywiście może zostać określona automatycznie za pomocą GPS. Gdy już wybierzemy i klikniemy nazwę naszej miejscowości, w której się znajdujemy, by uzyskać dostęp do aktualnej, szczegółowej pogody, do pogody godzinowej oraz tygodniowej.

Informacje ograniczają się do temperatury wiatru, odczuwalnej temperatury, jego porywów, zachmurzenia, opadów, wilgotności. Więcej raczej nie potrzeba prostemu człowiekowi, a profesjonaliści będą korzystać z własnych urządzeń.

Dodatkiem jest zakładka, w której to przeczytamy wiadomości, które są nie tyko newsami, lecz także swego rodzaju artykułami związanymi z pogodą i zjawiskami naturalnymi.

Jeśli chodzi o dokładność aplikacji to wiadome, że faktyczna temperatura zakonem może się nieco różnić, bo nie jesteśmy stacją pogodowa, która dokładnie określi ile stopni Celsjusza uderzy w nasze twarze po otwarciu okna. To wszystko z powodu różnych lokalizacji stacji.

Aplikacje obsługuje się bardzo przyjemnie, interfejs wygląda dość ładnie. Nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli kłopotów z obsługą.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button