Qpony.pl – teoretycznie powinny być tu zniżki…

Jeśli chodzi o promocje oraz obniżki, to chyba każdy chciałby z nich korzystać. Znacie kogoś, kto nie połakomił się kiedyś na coś, bo było taniej, chociaż nie potrzebował aktualnie danej rzeczy? Całkiem możliwe, że nigdy w życiu nie kupiłby jej przed przeceną. Tak działają promocje, lecz z niektórych naprawdę warto korzystać, jeśli mamy zamiar kupić konkretną rzecz.

Z pomocą przychodzi nam aplikacja Qpony. Pozwala ona na znajdowanie zniżek, a właściwie ich realizację w Poznaniu, Krakowie, Szczecinie i Lublinie. No cóż – opis aplikacji nie wskazuje na to, że mamy do czynienia tylko z tymi czterema miastami.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji wybieramy sobie miasto, do którego mamy najbliżej, lub gdzie chcemy realizować kupony. Super! A nie.. zaraz. Chyba nie do końca. Przecież dostępne są tylko 2(!) zniżki! No cóż, może pomyliłem się i wybrałem coś nie tak, niechcący ograniczyłem jakimś filtrem. Niestety nic takiego się nie wydarzyło, bo okazuje się, że inne miasta (w moim przypadku Poznań) też nie mają ich zbyt wielu. Niestety to ogromna wada. Wypadałoby pomyśleć wcześniej, przed stworzeniem aplikacji o firmach, które zechcą współpracować.

Program wygląda dość przyjemnie, jego obsługa nie sprawia kłopotów. Aplikacja niestety momentami potrafi się na chwilę „zamrozić”, zwłaszcza przy realizacji kuponu. To sprawia, że niektórzy użytkownicy będą się trochę irytować.

Aplikacja byłaby fajną propozycją gdyby można było w niej realizować jakieś kupony. Aktualnie ich prawie nie ma. Czekamy na nowe oferty!

Za darmo (a jakże!) w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button