Media Monkey – pojawiła się wersja na Androida!

Jeśli szukaliście w Internecie aplikacji na komputer, która pomoże wam w katalogowaniu swojej kolekcji plików audio, to na pewno natrafiliście na Media Monkey. To aktualnie chyba najpopularniejszy program, który segreguje pliki i oczywiście umożliwia ich odtwarzanie.

Pojawiła się wersja na system Android, lecz w tym wypadku jest to po prostu odtwarzacz plików audio i video. Po uruchomieniu widzimy opcje w menu, które kierują nas do artystów, albumów, poszczególnych utworów, gatunków, kompozytorów czy playlisty, video i synchronizacja.

Program potrafi także synchronizować się z nowymi, desktopowymi wersjami Media Monkey. Wszystko oczywiście przez sieć. Czynność ta może odbywać się automatycznie.

Aplikacja wyposażona jest także w kilka przydatnych rzeczy. Pierwszą jest equalizer, który pozwala na dostosowanie dźwięku do własnych wymagań. Nie należy on może do najlepszych, lecz lepszy taki niż żaden. Kolejna rzecz to opcja edycji tagów. Pliki otamowane wyglądają lepiej, a pokatalogowane pliki lepiej odnaleźć niż bawić się w gąszczu folderów. Niestety nie ma jeszcze synchronizacji z Last.Fm.

Media Monkey wygląda świetnie. Bardzo fajnie dobrana kolorystyka, wszystko w popularnym ostatnio minimalizmie. Niczego więcej nie potrzebuje aplikacja do odtwarzania plików multimedialnych. Brakuje niestety języka polskiego, ale zostanie on pewnie dodany w przyszłości, bo aktualnie program jest w fazie beta. Niestety widać to, gdy Media Monkey zmusi nasz smart fon do dłuższego przemyślenia wykonywanej operacji albo podczas przewijania listy. Mimo wszystko polecamy!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button