Boomlings – wyjątkowa gra!

Boomlings to zachwycająca i przyjemna układanka. Prosta do nauczenia się lecz trudna do opanowania. Jestem pewna, że zatrzyma was na długie godziny.

Celem gry nie jest tylko przesuwanie i dopasowanie klocków. Od tego, jak wykonamy zadanie zależą nasze wydatki. Będziemy mogli kupić wiele ulepszeń, które z pewnością pomogą nam w dalszych poziomach. A więc kontynuując omawianie celu – musimy przemieszczać klocki tak, aby te detonowały jak najwięcej pieńków znajdujących się w pobliżu i powodowały korzystne reakcje łańcuchowe.

Zdobywaj monety, ikonki, doświadczenie i sprawdź się w rankingu graczy w sieci! Jest on zintegrowany z facebookiem, więc myślę że będziecie zadowoleni. Stań się najlepszym z najlepszych!

Znowu pojawiają się mikropłatności. Są one bardzo pomocne, jednak jak już wiecie nie są one konieczne do osiągnięcia celu.
Grywalność jest bardzo dobra, gdyż do zakupu bonusów czy też odblokowania osiągnięć (łącznie jest ich 60) nie potrzebujemy mikropłatności. Wystarczy to, że grając będziemy zdobywać monety. Jest to rewelacyjne, bo to oznacza, że możemy wykorzystać wszystkie elementy gry.

Gra ma bardzo ładną oprawę graficzną. Warto także dodać, ze jest ręcznie rysowana co dodaje jej uroku. Animacje są piękne, muzyka w tle również. Czego chcieć więcej?

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

Źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button