AngryBots – wygląd to nie wszystko

Wiele osób, wybierając grę, patrzy przede wszystkim na wygląd. Życie nauczyło mnie jednak, by nie brać przykładu z tego typu graczy. Bo wygląd to nie wszystko. Nie wierzycie? Gra z tego wpisu o nazwie AngryBots jest tego najlepszym przykładem, o czym za chwilę się dowiecie.

Opisywana w tym wpisie produkcja to nic innego jak kolejna trójwymiarowa strzelanka, w której gracz steruje dzielnym osobnikiem wyposażonym w nowoczesne bronie, a jego zadanie polega na niszczeniu wszystkiego, co się rusza. W teorii – jest to naprawdę dobra gra, w praktyce – jest całkowicie odwrotnie.

Już przy pierwszym uruchomieniu AngryBots widać, że produkcja nie należy do stworzonych przez profesjonalistów. Przede wszystkim brak jest menu gry, w którym wybrać można jakiś tryb gry czy włączyć ustawienia. A to dlatego, że apka nie oferuje nam różnych rodzajów rozgrywki. Jedyne, co w niej robimy to chodzimy bez sensu i strzelamy do przeciwników. Jak dla mnie – jest to zbyt mało, by wciągnąć na długie godziny.

Mimo że z początku wpisu można wywnioskować, iż AngryBots nie należy do zbyt udanych produkcji, nie można nie wspomnieć o oprawie graficznej apki. Ta jest bowiem jest zdecydowanie największą zaletą. Szczerze mówiąc, jeszcze nigdy nie widziałem, by gra na Windows Phone wyglądała tak dobrze. Niestety, wygląd to nie wszystko…

AngryBots do pobrania za darmo w Marketplace

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button