Hot Mod Racer – gotowi, do startu… wyścig!

Macie ochotę pościgać się ze znajomymi super-szybkimi brykami, ale póki co nie macie na to szans w realnym świecie? Nie ma problemu. W grze o nazwie Hot Mod Racer staniecie przed szansą udowodnienia wszystkim, że jesteście dobrymi kierowcami, którzy potrafią poradzić sobie za kółkiem w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej, sytuacji.

Gra z tego wpisu to nic innego jak wyścigówka sieciowa, gdzie każdy może spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi graczami. W przeciwieństwie do większości tego typu produkcji, w Hot Mod Racer zasiadamy za kółkiem nie samochodów pokroju Ferrari, a na pozór normalnymi dżipami.

W wyścigu bierze udział dwóch kierowców. Trasa to jednak nie zwykła, prosta droga, a kręte ścieżki pełne wybrzuszeń i innego rodzaju niespodzianek. W trakcie rywalizacji musimy zbierać porozrzucane złote monety, a także wykonywać akrobatyczne tricki naszym pojazdem. Zwycięzcą zostaje ten, kto szybciej przejedzie dany odcinek.

Po każdym sprawdzianie umiejętności możemy ulepszać swoją brykę, to jest dodawać jej przyspieszenia oraz innych właściwości pozwalających na skuteczniejsze rozprawianie się z rywalami. Oczywiście wszystko to za wspomniane monety zebrane w grze.

Oprawa audiowizualna to spora zaleta Hot Mod Racer wszystkie auta, trasy i elementy plansz są w trójwymiarze, a dźwięki przyjemne dla ucha. Osobiście gra bardzo przypadła mi do gustu, a z racji tego, że jest darmowa – proponuję każdemu z Was, by ją przetestować :)

Hot Mod Racer do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button