DarmoweGry na Windows PhoneWindows Phone

Angry Flowers – darmowa wersja podróbki Plants vs. Zombies (WP)

Jeśli nie chce Wam się płacić za Plants vs.Zombies w sklepie Windows Marketplace, możecie zdecydować się na zainstalowanie podróbki o nazwie Angry Flower. Czy warto? Jak ma się kopia do oryginału? Postaram się odpowiedzieć na te pytania poniżej.

Zawsze wychodzę z założenia, że darmowe gry warto chociaż przetestować. W przypadku Angry Flowers powiem więcej – można się fajnie pobawić, nie wydając przy tym ani grosza. Co prawda jestem wielką przeciwniczką papugowania, jednak w tym akurat przypadku mogę przymknąć na to oko – w końcu w Windows Marketplace przez długi okres czasu nie można było ujrzeć Plants vs. Zombies.

Akcja gry toczy się w bardzo podobnym do oryginału miejscu – w ogródku, który z jednej strony pilnują kwiaty, z drugiej natomiast zombiaki. Naszym zadaniem jest niedoprowadzenie do tego, by jakikolwiek umarlak dostał się do posiadłości.

W tym celu zbieramy gwiazdki odpowiadające słoneczkom. Za określoną ich ilość możemy zafundować sobie albo producentów kolejnych gwiazdek – słoneczniki, albo typowych obrońców – wściekłe kwiatki, które rzucają czymś w rodzaju fasolek.

Wraz z pokonywaniem kolejnych leveli, do naszej kolekcji dołączają następne obiekty obronne. Niektóre posiadają broń kierunkową w jedną stronę, inne atakują na kilku płaszczyznach. Klasycznie – te lepsze kosztują więcej, słabsze natomiast mniej.

Fale zombiaków bywają różne. Początkowo są to praktycznie gołe umarlaki, które bardzo łatwo jest uśmiercić. Z czasem jednak pojawiają się ubrane w metalowe beczki stwory, z którymi należy powalczyć dłużej.

Wśród power-upów znajdziemy kosiarki – oczywiście wszystkim znane, a także pojedyncze ulepszenia do kwiatków. Przykładowo roślina będzie waliła seriami fasolek, zamiast wysyłać po jednym, marnym strzale.

Podsumowując – całkiem dobra podróbka, chociaż zdecydowanie słabsza od oryginału. Niemniej jednak polecam jej przetestowanie.

Pobierz w Windows Marketplace.

Review Overview

Wykonanie
Możliwości
Grywalność

Super!

Dobra, chociaż zdecydowanie nie lepsza podróbka Plants vs. Zombies.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close