AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Run Forrest Run – Subway Surfers na ruchliwej drodze

Fani Subway Surfers z pewnością poszukują nowości, które w jakiś sposób przypominałyby ich ukochaną produkcję. Z doświadczenia wiem, że po wykonaniu prawie wszystkich misji, zaczyna się robić monotonnie i człowiek najnormalniej w świecie się nudzi. Studio GeneraMobile wyszło naprzeciw oczekiwaniom maniakom runnerów i stworzyło Run Forrest Run.

3

Produkcja jest bardzo podobna w swojej konstrukcji do pociągowej bieganiny, lecz jej akcja toczy się na ulicach zatłoczonego miasta. Główny bohater pokonuje znaki drogowe, samochody, wielkie autobusy, a także ruchliwe skrzyżowania.

Podczas swojego biegu przychodzi nam zbierać złote monety, power-upy, oraz babeczki. Te pierwsze umożliwiają zakup ulepszeń dla postaci jak na przykład dłuższe przyciąganie monet do siatki. Power-upy można zarówno kupić, jak i zgarnąć z trasy. Wśród nich znajdą się przyspieszenia, mnożniki punktów itp. Babeczki to ekskluzywna waluta, która jest przykładowo w stanie wyratować nas od śmierci po bliskim spotkaniu z pojazdem.

1

Sama gra prezentuje się zarówno dźwiękowo jak i graficznie bardzo dobrze. Nie mogę się absolutnie do niczego przyczepić, poza skopiowanym pomysłem. Z drugiej jednak strony – chyba nie ma na rynku gier już żadnej niszy, wiec teoretycznie każda nową produkcję można posądzić o plagiat.

Mikropłatności w grze oczywiście występują, lecz zdecydowanie można się bez nich obejść. Wystarczy spędzić w apce kilkanaście minut, by zapewnić sobie całkiem przyjemną ilość monet.

2

Do wykonania mamy masę achievementsów, które z powodzeniem odhaczone, umożliwiają zwiększenie mnożnika punktów. To z kolei przekłada się na ułatwienie zdobywania kolejnych medali i tak dalej i tak dalej. Fajna, przyjemna i naprawdę wciągająca gierka, która z pewnością zagości w moim smartfonie na dłużej 🙂 Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Run Forrest Run - The Official GameGenera Games S.A.GamesBezpłatneDownload

Review Overview

Wykonanie
Grywalność
Sterowanie

Polecamy!

Bardzo, bardzo, bardzo dobry runner, który swoim poziomem prawie dorównuje Subway Surfers.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close