Smarter Than You – bo ,,papier, kamień, nożyce” to już przeżytek

Gra o nazwie Smarter Than You to bardzo dziwne połączenie produkcji logicznej i tekstowej. Podczas rywalizacji z innymi graczami w trybie online, przychodzi nam dobierać odpowiednie słowa i ikonki ataku, by pokonać rywala swoją przebiegłością. Studio EightyEight Games odwaliło kawał dobrej roboty!

1

Tytuł jest dość specyficzny, przez co bardzo interesujący. Początkowo przechodzimy krótki tutorial, w którym poznajemy znaczenia trzech ikonek – strzały, miecza i wymiany. Wszystkie trzy obiekty mają podobne zastosowanie jak papier do nożyc, kamień do papieru i nożyce do kamienia. Musimy zapamiętać w który przedmiot pokonuje inny, by później w walce móc zastosować odpowiednie tricki.

Z przeciwnikiem mamy bezpośrednią wymianę zdań. Co prawda nie możemy sobie wpisywać tego, co chcemy napisać, lecz wybieramy słowa z dostępnej listy. W ten sposób możemy zmylić rywala, naprowadzając go na rozmowę o strzale, a w konsekwencji stosując atak mieczem.

2

Zdaję sobie sprawę, że produkcja może Wam się wydawać dziwna, lecz gwarantuję, że da się przy niej naprawdę fajnie bawić. Jako nowi gracze, zaczynamy od zerowego poziomu. Wraz z postępami w tytule, zbieramy kolejne punkty doświadczenia i nasza pozycja w rankingu rośnie. Z czasem możemy pozwolić sobie na zmianę avatara, ustawić flagę, przejrzeć statystyki, czy zdecydować się na bojowe kolory.

Dzięki połączeniu z GameCenter, jesteśmy w stanie bawić się z ludźmi z całego świata. Co więcej – nie musi to być jeden przeciwnik. Nic nie stoi na przeszkodzie, by walczyć z kilkoma graczami na raz.

3

Graficznie jest kompletnie minimalistycznie, co dodaje uroku grze. Jeżeli macie chęć na oryginalną, niebanalną i bardzo ciekawą zabawę, pobierajcie obecnie za kompletne zero złotych :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button