Otherworld: Shades of Fall – BigFish płakał, jak tworzył

Nie macie jeszcze dość hidden objects? Świetnie się składa, bo mam dla Was nową propozycję studia BigFish Games. Otherworld: Shades of Fall to nic innego, jak kolejna gierka, w której przychodzi nam rozwikłać zagadkę, narażając się na całą masę problemów. Czy autorzy zasłużyli sobie na pochwały, czy może wręcz odwrotnie? O tym poniżej.

W każdej produkcji staram się znaleźć coś nowego. W ostatnich dziełach twórców z zieloną rybką w logo niestety nie znajdziemy nic, co zasługuje na uwagę. Czasem mam wrażenie, że autorzy płaczą, jak dodają kolejne identyczne aplikacje. Poza różniącą się od innych tego typu gier fabułą, w Otherworld: Shades of Fall nie odkryjemy kompletnie niczego nowego.

Mamy okazję na wybranie jednego z trzech trybów gry: łatwego, średniego, bądź dla ekspertów. Różnice polegają głównie na tym, że w jednym pojawiają się świecące, aktywne strefy, szybko ładują się podpowiedzi, widoczna jest nasza pozycja na mapie, a w innych nie. Jeżeli zaczynacie swoją przygodę z tą kategorią gier, lepiej zacznijcie z tutorialem, bo możecie się pogubić. Żart – dacie sobie radę nawet wtedy, gdy będziecie walić w ekran na oślep :)

Cóż 0 w ostatnich czasach oprawa graficzna gier studia BigFish dramatycznie się pogorszyła. Nie powiem, by Otherworld: Shades of Fall było jakimś dramatem, lecz zdecydowanie mogłoby być lepiej.

To samo tyczy się nagłego przerwania wciągającej historii i zaproponowania pobrania full opcji w celu kontynuacji przygód. Nie ma nic bardziej denerwującego, niż takie zagranie. Cóż – ja przynajmniej nie dałam się nabrać na tego typu chwyt. Mam nadzieje, że Wy również nie wydacie pieniędzy na marnej jakości dzieło.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close