Doodle Jump DC Super Heroes – skacz bez końca i zabijaj Batmany

Doodle Jump DC Super Heroes od Warner Bros to ostatnia nowość, jaka pojawiła się w AppStore 6 listopada. Dlaczego dopiero teraz ją opisuję? 3 dni skupiałam się na tym, by pobić swój początkowy rekord. Niestety, nie udało mi się uzyskać lepszego wyniku, niż ten, który uzyskałam za pierwszym razem. Jaki z tego morał? Jak się człowiek wkręci, to nawet w najprostszą „skikajkę” może pykać całymi dniami.

Sam zamysł gry nie różni się od poprzednich Doodle’owskich produkcji. Gracz wciela się w rolę zabawnego stworka z długą trąbą i przy pomocy akcelerometru stara się wspinać po kolejnych platformach. W tej odsłonie aplikacji spotkamy się z przeszkodami najróżniejszego rodzaju – zaczynając od pękniętych plansz, poprzez spadające bomby, kończąc na Batmanach i innych znanych bohaterach, którzy robią wszystko, by utrudnić nam zadanie.

W trakcie gry przychodzi nam nie tylko machać urządzeniem, ale również zabijać przeciwników. Do tego celu używamy czegoś w rodzaju pałeczki/strzały. Wystarczy dotknąć ekranu, by pocisk został wystrzelony do góry. Jeżeli nasz bohater natknie się na jakąś przeszkodę, możemy uratować go na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zapłacenie haraczu w postaci kilkuset ( o ile dobrze pamiętam ) kamieni. Druga opcja jest bardziej przystępna, bo polega na obejrzeniu sponsorowanej reklamy.

Użytkownik ma okazję na ulepszanie swojego podopiecznego. W zakładce z power-upami znajdziemy specjalne helikoptery transportujące komarzastego przyjaciela w górę, head starty, oraz ulepszenia możliwe do wykupienia na stałe. Koszt takich ulepszeń to kilkaset kamieni szlachetnych. Z doświadczenia wiem, że kilkanaście minut zabawy wystarczy, by podbić daną umiejętność o choćby jeden poziom.

Gra zarówno pod względem graficznym, jak i dźwiękowym prezentuje się całkiem dobrze. Miło jest patrzeć na ekran, oglądać charakterystyczny, batmanowy neon, oraz słuchać sympatycznych dźwięków superbohaterów. Polecam!

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close