Asphalt 7: Heat już dostępne w AppStore!

Fani gier motoryzacyjnych mogą dzisiaj zrezygnować z wszystkich planów na wieczór. Czemu? Ponieważ w AppStore kilka godzin temu miała miejsce długo wyczekiwana premiera siódmej odsłony hitu „Asphalt”, który przez wielu uważany jest za najlepszą grę wyścigową dostępną na nowoczesne urządzenia mobilne.

Pierwsze trailery gry „Asphalt 7: Heat” pojawiły się w tym roku na corocznej imprezie E3, którą – jak zwykle – obserwowali najwięksi komputerowi zapaleńcy na świecie. Gameloft, poza kilkoma screenami i filmikiem, na wspomnianej przez nas wystawie dla gadżetomaniaków postanowił jednak nie zdradzać większości szczegółów dotyczących klasycznej wyścigówki na smartfony. Na szczęście nie trzeba było zbyt długo czekać na pojawienie się w sieci kolejnego tworu francuskich programistów, bowiem już 21 czerwca siódma odsłona serii Asphalt pojawiła się w AppStore.

Z racji tego, że „Asphalt 7: Heat” przedstawiany był na telefonie Samsung Galaxy S III można było się spodziewać tego, że oprawa graficzna w nim będzie wyśmienita. Mimo że nie mieliśmy jeszcze okazji bardziej szczegółowo przyjrzeć się nowej grze Gameloftu, już teraz możemy powiedzieć, że na pewno nie zawiedzie Was jej strona audiowizualna, o czym zresztą możecie się przekonać, oglądając filmik zamieszczony na końcu tego wpisu.

Warto wspomnieć także o tym, co poza samą grafiką oferuje graczom nowy „Asphalt”. Otóż do dyspozycji zostało oddanych blisko 60  pojazdów, którymi możemy ścigać się na 15 trasach. Do wyboru mamy, między innymi, samochody marki Ferrari, DeLorean oraz Aston Martin. Zapowiada się więc niesamowita i przede wszystkim szybka zabawa!

Niestety, Gameloft po raz kolejny już w swoim produkcie postawił na mikropłatności. Oznacza to, że samą grę „Asphalt 7: Heat” możecie pobrać z AppStore za 0,79€, ale raczej ciężko będzie Wam na nową mobilną wyścigówkę nie wydać już ani centa więcej.

Oficjalny trailer przygotowany przez Gameloft:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button