YOUTUBE w nowej odsłonie prezentuje się… tak!

Nie wszyscy zapewne wiedzą, że popularny YouTube doczekał się ostatnio aktualizacji. Tym razem ulepszenie apki nie polegało tylko na poprawieniu błędów. Do dyspozycji użytkowników oddano wiele ciekawych funkcji i odmienione po 12 latach … logo!

Opcją, która do tej pory była nieobecna w mobilnej apce YouTube, jest przyspieszanie odtwarzania. Chcąc obejrzeć film w szybszym tempie, trzeba było uruchomić odtwarzacz na komputerze. Alternatywą było korzystanie z nieoryginalnych narzędzi. Obecnie problem odchodzi do lamusa, bowiem wszyscy mogą korzystać z funkcji przewijania na wszystkich urządzeniach (także mobilnych).

Poza tym, YouTube odświeżył interfejs i zapowiedział systematyczne aktualizacje dotyczące lepszej obsługi gestów,

Serwis zapewnia, że mobilna jego wersja będzie w najbliższych miesiącach regularnie aktualizowana. Twórcy zapowiadają dopasowywanie formatu do odtwarzacza, oraz przyłożenie się do ulepszenia obsługi gestów.

Czas pokaże, czy faktycznie będziemy mogli zrezygnować ze wspomagania się podrabianymi programami, by załatać dotychczasowe niedociągnięcia popularnego serwisu :) Pozostaje nam trzymać kciuki za rozwój mobilnej wersji ,,jutuba”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button