Wrzesień z GOLDEM (Xbox) – co nowego?

Użytkownicy konsoli Xbox, którzy wykupili pakiet Gold, w każdym miesiącu mogą odkryć produkcje, które dla normalnych śmiertelników (tych bez Golda), są płatne. Niecałe 30 złotych wystarczy, by zyskać pełny dostęp do gierek za kilkaset złotych.

We wrześniu 2017 będzie można skorzystać z: Forza Motorsport 5, Oxenfree, Hydro Thunder Hurricane, oraz Battlefield 3.

Forza Mutorsport 5 dostępna jest od 1 września. Samochodówka oferuje fantastyczną rywalizację, 17 licencjonowanych tras, oraz setki aut do wyboru.

16 września zostanie aktywowany dostęp do dwuwymiarowej przygodówki w klimacie horroru – Oxenfree. Wcielając się w rolę bohaterów przybywających na wyspę, wchodzimy do naprawdę przerażającego świata, z którego wyjście nie jest już tak banalnie proste.

Posiadacze Xbox 360 będą mieli szansę na podjęcie wyzwania w Hydro Thunder Hurricane od 1 września. Mega szybkie wyścigówki polecą się do prowadzenia w 8 różnych lokalizacjach.

Od 16 września uśmiech na ustach będą mieć fani Battlefield 3. Dostaną bowiem możliwość zabawy nie tylko w trybie jednoosobowym, ale także w rozbudowanym multiplayerze, czyli w pełnej wersji popularnego FPS-a.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button