YooNinja – zostań ninja i przejdź wszystkie plansze!

Jako dziecko wielu z was zapewne udawało, że jest niewidzialnym człowiekiem ninja. Filmów na ten temat powstało naprawdę wiele i nie ma się co dziwić, że mając 5 lat, po obejrzeniu takiego filmu, każdy chce walczyć jak ten gość ubrany cały na czarno. Oczywiście gier również mamy na ten temat naprawdę sporo. Kolejną taką grą na smartfona jest własnie YooNinja. Dzięki niej, każdy z was, choć na chwilę będzie mógł wcielić się w małego ninje i uratować go od pędzących za nim noży, których zadaniem jest pocięcie naszego bohatera, gdy tylko ten wpadnie na jakąś przeszkodę.

 

Gra polega na tym, że klikamy na ekran w odpowiednim momencie. Bowiem nasz mały ninja biegnie i musimy w danej chwili podskoczyć, tak, aby wylądować na danym podłożu. Jeśli bowiem wpadniemy na jakąś przeszkodę, od razu dogonią nas wspomniane już nożyki i potną naszego małego bohatera. Nie ma tutaj zbyt wielu opcji. Bowiem jedyne co możemy zrobić to zmienić mapkę, których jest pięć i przechodzić po kolei plansz, gdzie na jednej mapce jest ich więcej, a na innej mniej. Możemy również zmienić szybkość biegu naszego ninja oraz wyłączyć dźwięk, który mimo wszystko dodaje grze fajnego klimatu.

 

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona akceptowalna. Muzyka pochodzi rodem z Chin, dlatego doskonale pasuje do całej historii gry. Efekty dźwiękowe może i nie są jakoś specjalnie rozbudowane, jednak z pewnością nadają grze odpowiedniej charyzmy. Tak na dobrą sprawę, gra naprawdę doskonale zabije nudę.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button