Cliff Climb – pomóż pingwinowi dostać się jak najwyżej!

Na pewno nie jeden z was nasłuchał się historii o Yeti. Dlatego też Wielka Stopa stała się bohaterem różnego rodzaju legend, komiksów, bajek oraz filmów. Jednak to nie wszystko, bowiem powstało również bardzo wiele gier z Yeti w roli głównej. W pierwszej kolejności na pewno kojarzą wam się z tym przygody Yeti i pingwina. Gdzie Wielka Stopa rzucała pingwinem i trzeba było osiągnąć jak najlepszy wynik w rzucie do celu lub rzucie w dal. Teraz powstała również z tym motywem gra na wasze smartfony.

Cliff Climb została stworzona przez Penguin Games. O co w niej chodzi? Na pierwszy rzut oka, po uruchomieniu gry, można sądzić, że zadaniem Yeti jest dźgnięcie pingwina, soplem. Jednak wszystko się wyjaśnia po przeczytaniu pojawiającej się na naszym ekranie instrukcji. Mianowicie chodzi w tym o to, żeby po dotknięciu na ekran nasz Yeti rzucił soplem, który wbijać się będzie w lodową skałę. Wszystko po to by nasz mały pingwin mógł wskoczyć na niego, abyśmy doprowadzili go jak najwyżej, a do tego zadania mamy do dyspozycji tylko 12 sopli. Kolejnym utrudnieniem jest tutaj to, że pingwin może skakać co najwyżej na wysokość 1,2m a wbicie sopla w odpowiednie miejsce jest trudniejsze ponieważ nasz Yeti skacze na trampolinie.

 

Grafika robi tutaj naprawdę dobre wrażenie. Z dźwiękiem jest jednak trochę gorzej. Można go wyłączyć, jednak i tak nie ma go zbyt wiele, bowiem mamy tylko odgłos wbijającego się sopla, a także odgłosy jakie wydaje nasz mały pingwin. Gra jednak po kilku razach staje się nudna, więc nie można się nią cieszyć zbyt długo.
Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button