Duck Hunter – ustrzel wszystkie kaczki!

Jeszcze kilka lat temu bardzo popularną konsolą był pegazus. Każde dziecko chciało ją mieć. Gier było sporo. Przez co zapewne wielu rodziców przeganiało was sprzed telewizora. Godzinami siedziało się przed odbiornikiem telewizyjnym i grało się w różne gry. Dlatego też każdy z was zapewne kojarzy grę Duck Hunt. Teraz możecie pograć w nią również na waszym telefonie. Oczywiście daleko jej do oryginału, a raczej może lepiej powiedzieć tutaj że daleko oryginałowi do tej aplikacji. Ponieważ wiadomo, że największe różnice znajdziemy w grafice.

 

Po uruchomieniu gry, możemy ustawić sobie odpowiedni poziom. Różnią się tylko tym, że w każdym poziomie jest coraz więcej kaczek. Zatem poziom Hard będzie miał ich zdecydowanie najwięcej oraz latają szybciej, przez co znacznie trudniej jest je zabić. Możemy także wybrać odpowiednią dla siebie broń. Na samym początku jednak do wybrania jest tylko jeden rodzaj. Dlatego na wyższym poziomie może być nam naprawdę trudno, ponieważ posiada ona tylko 3 załadowane naboje. Na samej górze, po prawej stronie mamy ilość życia. Gdy kaczka będzie latać zbyt długo po ekranie, będziemy tracić życie. Poniżej mamy liczbę punktów jaką uzyskaliśmy, przy czym za różne kaczki otrzymujemy inną ilość punktów. Na samym środku, widnieje ilość naboi, kiedy się skończą należy kliknąć na dole po lewej stronie, aby naładować magazynek.

Jeśli chodzi o grafikę, to gra robi naprawdę ciekawe wrażenie i jest niezwykle wciągająca. Muzyka jest mroczna, dzięki czemu będziemy mogli wczuć się w klimat. Oczywiście mamy również do dyspozycji, dźwięki wystrzału, kwakanie, czy przeładowania broni.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button