IRunner – pomóż świeczce zdobyć baterie!

Czy nie marzyliście o tym, aby uratować świat w jakiś magiczny sposób. Nie chcieliście stać się choć na chwilę bohaterami, którzy zapewne mieliby wkoło siebie dużo pięknych pań lub panów i byli uważani za tych najlepszych. Dziś macie okazję wcielić się w super świeczkę, która uratuje świat. No może nie do końca super świeczkę, bo na samym początku jest zwykłą małą świeczką no i nie ratuje świata, a baterie. Zapewne nie jeden z was lubi grać w gry, gdzie zbiera się pieniążki i właściwie używa tylko dwóch przycisków na ekranie waszego telefonu. Taką grą jest właśnie IRunner.

 

Gra została wyprodukowana przez DroidHen. Po uruchomieniu gry mamy do dyspozycji dwa przyciski. A mianowicie Jump oraz Slide. Przyciskając pierwszy przycisk, skaczemy nad różnymi przeszkodami, natomiast drugi przycisk pozwoli nam prześlizgnąć się pod nimi. Jeśli chodzi o wybór rodzaju gry to mamy trzy. Pierwszym jest Challenge – jest to wyzwanie gdzie musimy przetrwać jak najdłużej potrafimy. Drugi tryb to Quick Play, to przyśpieszenie co jakiś czas, gdzie wyznaczony mamy dany odcinek, który należy pokonać lub trzeba zebrać odpowiednią ilość monet. No i ostatni tryb Adventure. Zdecydowanie najlepszy. Bowiem mamy tutaj do przejścia kilka plansz i do odkrycia cały świat. Aby jednak przejść daną planszę, należy wykonać określone zadania, które zostają nam zaprezentowane na samym początku. Im wyższy poziom tym zadania trudniejsze.

Jeśli chodzi o grafikę, to gra jest naprawdę starannie przygotowana i cała grafika wygląda rzeczywiście świetnie. Muzyka zdecydowanie pasuje do trybu gry. Mamy dźwięki dla zbierania baryłek, prezentów, a po uderzeniu w przeszkodę świeczka wydaje smutne westchnienie.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button