Megapolis – zostań burmistrzem i zarządzaj miastem!

Gra Megapolis została stworzona przez Social Quantum jest przeznaczona zarówno dla urządzeń z systemem Android jak i iOS.

Za pewne już wiesz, że nie będziesz miał wszystkiego od razu. Na początku dostaniesz stosunkowo małą działkę, którą będziesz musiał zarządzać. Grałeś już w podobne gry ? To pewnie wiesz o co chodzi, jednak cały czas dostajesz wskazówki, więc nie ma mowy o błędzie.

Mieszkania są jednymi z pierwszych rzeczy, jakie musisz stworzyć. Później weź się za budowanie restauracji, kin. Ale pamiętaj, żeby dogodzić wszystkim mieszkańcom. Zarówno młodszym jak i starszym. Może tak boisko do koszykówki? Dobry pomysł. Tylko skąd wziąć tyle pieniędzy? Możesz je zdobywać z dochodów podatkowych.

Oczywiście największymi problemami są ograniczenie czasu jak i pieniędzy. Jednak można temu zaradzić. Wykonując zadania znajdujące się po lewej stronie można rozwijać się szybciej.

Jeśli chcesz znacznie przyspieszyć wzrost swoich umiejętności potrzebujesz specjalnych pieniędzy, którą oczywiście niełatwo zdobyć. Dobrym pomysłem jest to, że można dzielić się kodami z innymi graczami dzięki czemu możemy zyskać jakieś prezenty ale także odwdzięczyć się.

Ekran dotykowy ułatwia przybliżanie, oddalanie oraz przesuwanie całego miasta dookoła.
Grafika jest precyzyjna. Myślę, że to bardzo ważne w mieście pełnym samochodów i małych ludzi.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button