Donkey Jump – skacz po chmurach i zdobywaj doświadczenie!

Każdy z was kojarzy zapewne bajkę „Kubuś puchatek”, gdzie występuje przesympatyczny osiołek, albo „Don Chichota”, gdzie również występuje zabawny osiołek. Są to naprawdę sympatyczne stworzenia. Dlatego jeśli uwielbiacie konie i osły, to może warto zainteresować się właśnie tą grą.

 

Gra pozwala na wcielenie się w osiołka, który jest jej głównym bohaterem. W grze mamy trzy opcje do wyboru. A mianowicie Adventure, Kid oraz Endless. Adventure to standardowo główna opcja. Tutaj podbijamy świat osiołkiem i zdobywamy kolejne plansze, które naprawdę są różne. Trzeba tutaj skakać osiołkiem po chmurkach. Odbija się sam, a my po prostu poruszamy telefonem na boki, tak by skoczył w odpowiednią stronę. Gra jest naprawdę czuła na ruch, więc nie musimy mocno nim potrząsać. Do wykonania mamy odpowiednie zadania, jak np. zebranie baloników, kapelusza, czy ukończenie planszy. Jeśli skoczymy tutaj zbyt mocno np. w lewo to wychodzimy za pulpit i lądujemy po przeciwnej stronie. Kolejny tryb to Kid – dla dzieci. Różni się od Adventure tym, że nie ma zadań do wykonywania, oraz po spadnięciu z chmurki wciąż skaczemy, a w Adventure osiołek spada. W tym trybie nie da się zginąć. Natomiast tryb Endless to po prostu skakanie, żeby poskakać. Bowiem nie ma żadnych zadań, a spadając z chmurki giniemy tak jak w Adventure.

 

 

 

Grafika jest naprawdę dobra. 3D sprawia, że wygląda estetycznie, dzięki czemu gra się doskonale. Muzyka jest rodem prosto z kreskówki, dzięki czemu idealnie się komponuje w całość. Gra pomimo swojej prostoty, rzeczywiście wciąga.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button