Word Puttz – niby golf, ale nie golf

Akcja gry Word Puttz toczy się na polu golfowym. Wbrew pozorom, nie będziecie potrzebować kija bo wbicia piłek. Jedyne, czego Wam trzeba, to umiejętność logicznego myślenia i znajomość języka angielskiego.

Waszym zadaniem jest ułożenie z liter wypisanych na piłeczkach golfowych, wyrazów, które w konsekwencji doprowadzą Was do dołka. Zaczynacie w wyznaczony miejscu, tworzycie słowa z dostępnych liter (identycznie, jak w Scrabble), a następnie kombinujecie jak zakończyć swoje zmagania, stawiając literkę w miejscu dołka.

Zadanie może się wydawać proste. Owszem – jest proste dla osób, które świetnie znają język angielski, a szczególnie krótkie słówka, składające się z dwóch liter. Jeżeli nie do końca czujecie się mocni w angielskim, gra z pewnością przyczyni się do tego, abyście uzupełnili wiedzę.

Zależnie od poziomu, w jakim się znajdziecie, będziecie spotykać duże, lub małe plansze, takie bez przeszkód, bądź z przeszkodami, zawierające dodatkowe monety, bądź nie. Tak, czy inaczej – trzeba przebrnąć przez każdy level, aby móc sprawdzić wszystkie możliwości gry.

Jeżeli prawidłowo ustawicie piłki na kratkach i utworzycie istniejące słowo, zmienia się oni w drewniane klocki. Jest to spore ułatwienie, gdyż można najnormalniej w świecie strzelać.

Jakość produkcji jest wysoka. Nie mam się do czego przyczepić. Gra rozwija logiczne myślenie, pomysł z polem golfowym jest niespotykany, a przyjemność z zabawy – wielka. Polecam!

Grę można pobrać za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button