Sploosh – przebij kaktusa i przywróć wodę na łące

Wredny kaktus wypił całą wodę w okolicy. Żadna roślina nie jest w stanie wyrosnąć w takiej suszy. Co więcej – roślina z wielkimi kolcami wygląda tak, jakby miała za chwilę wybuchnąć! Może warto to wykorzystać? Pomożesz małej pszczółce w sprowadzeniu wody?

Sploosh to fenomenalna gra zręcznościowa, w której Twój ekran będzie wirował w każdą możliwą stronę. Dostarcz wodę w każde, nawet najbardziej zawiłe miejsce na planszy!

Właśnie tak powinna wyglądać łąka – kolorowa i pełna radości. Niestety, pewien podły kaktus postanowił wypić całą wodę, jaka była zgromadzona w ziemi. Obecnie wygląda jak jeden wielki balon. Nie wyszło mu to na dobre – jest napompowany jak strażacki wąż i nie może się nawet ruszyć. Okolica wygląda jak pobojowisko. Należy zrobić z tym porządek.

Pierwszym krokiem jest kliknięcie w kaktusa, w celu spuszczenia z niego wody. Jak widzicie, łąka jest ułożona w każdą możliwą stronę. Tworzy swego rodzaju labirynt. Wasze urządzenie służy jako szklany pojemnik z wodą. Musicie tak obracać smartfonem, aby każda część ziemi się zazieleniła.

Punktem kulminacyjnym jest zwykle drzewo – należy zalać jego korzenie całą zgromadzoną wodą. Jeżeli zakwitnie, będziecie mieć pewność, że zrobiliście wszystko dla ratowania osuszonej łąki.

Po każdym levelu otrzymujecie maksymalnie trzy kropelki. Ważny jest tu czas, obszar, do jakiego doprowadziliście wodę, oraz różnego rodzaju bonusy. Cóż, aplikacja – rewelacja! :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button