Flower Garden – gdy nie masz własnego ogrodu…

Flower Garden to propozycja dla miłośników kwiatów i ogrodnictwa. Jeżeli nie macie możliwości posiadania żywych kwiatów w swoim ogrodzie, bądź w domu, możecie wyhodować piękne okazy na ekranie własnego urządzenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby co jakiś czas przerzedzać roślinki i wysyłać znajomym kolorowe bukiety!

Jak wyhodować piękne okazy we własnym smartfonie? To proste! Użyjcie wody, nasion, nawozu i słońca, aby na swoim wirtualnym parapecie zgromadzić cały wiosenny pakiet.

Pusta doniczka nie wygląda zbyt efektownie. Musicie zadbać o to, aby wypełniła się kolorowymi kwiatami. Wykorzystajcie do tego jedną paczkę nasion dostępnych w Waszej altance, a następnie dokładnie odlejcie. Kiedy roślina wykiełkuje, dodajcie do wody odrobinę nawozu, aby wzmocnić kolor i żywotność danego gatunku.

Wasze rośliny pięknie wyglądają w doniczkach. Co powiecie na to, aby stworzyć znajomym bukiet? Wycinajcie za pomocą nożyczek po kilka kwiatów z każdego pojemnika. Wyślijcie wirtualną pocztą kwiatową oryginalny bukiet.

Po każdym nowym wyhodowaniu rośliny, odblokowuje się jeden następny zestaw nasion. Im więcej będziecie sadzić, tym różnorodność kwiatowa będzie większa.

Jeżeli chodzi o mikropłatności, z jakimi spotkacie się w grze, na szczególną uwagę zasługuje nawóz – gdy ten się skończy, będziecie musieli wydać prawdziwe pieniądze, aby Wasze piękne podopieczne zakwitły. Jeżeli tego nie zrobicie, pozostanie Wam spoglądanie na zielone kikuty wystające z ziemi.

icon
Flower Garden - Grow Flowers and Send BouquetsSnappy TouchGames14,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button