Frozen Free Fall – Disney’owskie ,,match 3″

Wszyscy fani ,,match 3″ (a szczególnie ci w młodym wieku), powinni zainteresować się darmową aplikacją o nazwie Frozen Free Fall. W grze mamy za zadanie zniszczyć określoną ilość klocków, aby przejść do kolejnego levelu, przemierzając przy tym kolejne mroźne krainy Disney’a.

Przed grę przeprowadzają nas na zmianę różne znane postaci z bajek Disney’a. Podpowiadają jakie są nowości w wybranym levelu, oraz pomagają wtedy, gdy potrzebujemy ich rady. Piękna, kolorowa i pozytywna aplikacja dla wszystkich kategorii wiekowych.

Zadanie gracza w ,,match 3″ polega na przesuwaniu klocków w taki sposób, aby utworzyły minimum potrójne zestawienia kolorystyczne. Zbijamy obiekty w pionie i w poziomie. Jeżeli uda nam się stworzyć kombinację z więcej niż 3 elementów, otrzymamy bonusowy klocek, dzięki któremu będziemy mieć okazję na doładowanie sobie punktów.

Gra jest dość prosta w porównaniu z innymi ze swojej kategorii. Kilkanaście pierwszych leveli przeszłam bez żadnego problemu (a wiedzcie, że akurat w ,,match 3″ jestem dość dobra ;). W niektórych należy w wyznaczonej ilości ruchów zdobyć określoną ilość punktów, w innych trzeba zbić zamrożone klocki, a w jeszcze innych naszym celem jest sprowadzenie odpowiednich przedmiotów na sam dół.

Aplikacja Frozen Free Fall nie różni się prawie niczym od standardowych produkcji ,,match 3″. Jedyne, co jest w niej wyjątkowe, to postaci – znane i kochane przez dzieci. Przyjemna gra logiczna.

icon
Disney Frozen Free FallJam City, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button