Mr Bloc – najbardziej wciągająca gra ever?

Na Mr Bloc trafiłam przypadkiem, kiedy szukałam dla Was aplikacji walentynkowych. Przyciągnęła mnie miniaturka z zabawnym, jednookim klockiem. Na czym polega zabawa w grze? W skrócie – na układaniu klocków. Miałam w planach przetestować 3 levele, okazało się, że w produkcji Studia Kawa wylądowałam w połowie drugiej planszy :)

Może się wydawać, że ta gra to nic trudnego. Na pierwszy rzut oka może tak być, jednak kiedy zgłębicie się w zasady, okaże się, że to totalny pochłaniacz czasu, za którym się po prostu tęskni.

Zadaniem gracza jest wypełnienie planszy w odpowiedniej ilości %. Procenty, jakie musicie zdobyć są pokazane w prawym górnym rogu aplikacji. Obok wskaźnika zapełnienia, będziecie widzieć figury, które w następnej kolejności będą możliwe do wykorzystania. Nie ma możliwości wybrania sobie ich kolejności, lecz przynajmniej będziecie wiedzieć, ile miejsca pozostawić na kolejne klocki.

Gra polega na przytrzymywaniu palca na ekranie. Po naszym palcem zaczyna w mgnieniu oka rosnąć figura. Będzie ona rosła, dopóki nasz palec nie oderwie się od ekranu, oraz do czasu, aż nie kontury klocka nie spotkają się z boczną ścianką urządzenia. Kiedy tak się stanie, obiekt przestaje rosnąć i opada. Otrzymujemy wtedy informacje w jakim stopniu zapełniliśmy wyświetlacz.

Pierwszych kilka etapów jest do przejścia bez żadnego problemu. Kiedy zauważycie dziwne przedmioty na planszy (na przykład wiatrak, bądź stopery), możecie wiedzieć, że zaczynają się schody. Wasze klocki będą zatrzymywać się na tych przedmiotach. Poruszając ekranem na boki możecie trochę pomóc sobie w uporządkowaniu klocków. Czasem brakuje 1 procenta, który właśnie dzięki takiemu przechyleniu może być zyskany.

Pobierz Mr Bloc za darmo w Google Play.

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button