AppSale – promocje w AppStore #56

Piątek to na AppsBlog’u zawsze wyjątkowy dzień. Dzisiaj będzie on jedyny i niepowtarzalny z dwóch względów. Po pierwsze, będziecie mieć okazję na pobranie za pośrednictwem cyklu AppSale darmowych gier i aplikacji, które do tej pory były płatne. Po drugie, właśnie w dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych nastąpi otwarcie Igrzysk Olimpijskich w Soczi. W przerwach między swoimi ulubiony konkurencjami, będziecie mieć szanse na odstresowanie się przy naszych propozycjach. Oto co przygotowaliśmy dla Was w tym wpisie: InstaFonts, Flick Champions Winter Sports, ElectroTrains, oraz Toca Cars.

 InstaFonts

Instagram staje się coraz bardziej popularny. Portal społecznościowy, który służy głównie do dzielenia się zdjęciami ze znajomymi postanowił, że ułatwi jeszcze bardziej korzystanie z dobrodziejstw swojego serwisu. Studio Dropico stworzyło aplikację, która umożliwia modyfikowanie fotek ,,na szybko” przed stawieniem ich do swojego profilu.

insta

Aplikacja jest bardzo przejrzysta. Zdjęcia wstawiamy z rolki aparatu, bądź cykamy je ,,z miejsca”. Kiedy ten etap będziemy mieć za sobą, klikamy przycisk ,,start” i wybieramy tło dla naszego zdjęcia (o ile mamy na nie ochotę). W programie możemy do zdjęcia dodać zabawny obrazek, bądź dymek, w którym napiszemy to, na co mamy ochotę.

Wstawiane tekstu nie ogranicza się jedynie do dymków – można to zrobić na ,,gołym” zdjęciu. Ikonkę możemy w dowolny sposób zwiększać, lub zmniejszać, mamy też szansę na sprawienie, aby była przezroczysta. Kiedy skończymy swoją pracę, wystarczy zapisać zdjęcie i udostępnić je na Instagramie.

insta2Każdy, kto posiada Instagram powinien mieć również tą aplikację. Co prawda w rolce aparatu mamy możliwość bezpośredniego wstawienia zdjęcia na stronę, lecz bez możliwości większej edycji. Tak czy inaczej – warto wypróbować. Przecena z $0,99. Pobierz InstaFonts za darmo w AppStore.

 Flick Champions Winter Sports

W grze z kwadratowymi postaciami w polach głównych mamy do wyboru kilka rozgrywek: Quick Game, Daily Challenge, Champ Mode, oraz Cups. Mamy szansę na sprawdzenie swojej pozycji w światowym rankingu, oraz przejrzenie swoich trofeów. Jako, że gra ma charakter zimowy, możemy wybrać sobie dyscyplinę sportu, jaką będziemy uprawiać.

Do wyboru mamy slalom, skoki narciarskie, jazdę na nartach, hokeja na lodzie, curling, bitwę na śnieżki, biathlon, oraz jazdę na sankach. W ustawieniach możemy zmieniać ustawienia na przykład nachylenia górki, po której mamy zamiar pędzić na nartach.

W każdej dyscyplinie ścigamy się z innymi graczami, dzięki czemu musimy się porządnie przyłożyć do zabawy. Sterowanie odbywa się za pomocą dotykania ekranu z prawej, bądź z lewej strony ekranu. Zabawa w Flick Champions Winter Sports jest wyjątkowo przyjemna – nie dość, że postaci są przesłodkie, to możemy zażywać zimowych sportów, nie wychodząc z ciepłego domku :)

Wielkim plusem aplikacji jest to, że dyscypliny sportowe w niej zawarte są bardzo różnorodne. Produkcja jest rozbudowana pod każdym względem i nie zmusza nas do mikro-płatności. Przecena apki z $0,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 ElectroTrains

Gra z pociągami wcale nie musi być nudna – przekonacie się o tym, kiedy uruchomicie ElectroTrains. Produkcja wygląda neonowo i bardzo … elektrycznie. Zabawa w kierowanie pociągów do wybranych stacji może być wyjątkowo przyjemna i wymagająca, kiedy to od nas będzie zależało to, czy zwrotnice są prawidłowo ustawione.

Na początku spotkacie się z pociągami, które nadjeżdżają wolno i dają graczowi odpowiednią ilość czasu na przygotowanie torów. W tym czasie musimy prześledzić kierunek, w jakim jedzie pociąg (poznacie go po kolorze maszyny). Jeżeli stwierdzicie, że kieruje się do czerwonej stacji, musicie tak poprzestawiać tory, aby bezproblemowo można było się po nich poruszać, bez konieczności odwiedzania sąsiednich przystanków.

Kiedy pociąg przejedzie przez docelową stację, należy w taki sposób ułożyć dalsze tory, aby pociąg bezpiecznie opuścił nasz rejon. Chwilę później nadjedzie kolejny, który będziecie musieli znowu pokierować. Zadanie może wydawać się proste, jednak wcale takie nie jest. Wystarczy, że na torach będą dwie maszyny, a dostaniemy takiego powera, że nie będziemy wiedzieć za co pierwsze się łapać.

Każdy, kto ma ochotę na gierkę wymagającą myślenia, powinien skusić się na pobranie ElectroTrains. Dobra, choć prosta grafika, ciekawe efekty dźwiękowe (rodem ze stacji), oraz dużo etapów do przejścia. Polecam! Przecena z $0,99 na zero. Pobierz grę za free w AppStore.

 Toca Cars

Na ostatnim miejscu w naszym dzisiejszym wpisie pojawiła się aplikacja o nazwie Toca Cars. To, że jest ostatnia, nie oznacza wcale, że jest najsłabsza. Wręcz przeciwnie. Jej poprzednia cena oscylowała przy trzech dolarach – chyba nie przepuścicie takiej okazji? Aplikacja przeznaczona jest dla najmłodszych Czytelników portalu AppsBlog.pl.

Gra umożliwia naszym pociechom wcielenie się w postać kierowcy tekturowego pojazdu. Mamy do wyboru dwa tryby gry: pierwszy polega na poruszaniu się po gotowym placu, który jest pełen domków, wyskoczni, znaków drogowych i świateł, druga natomiast pozwala na wykazanie się inwencją twórczą i zbudowanie okolicy w taki sposób, jak dziecko sobie zamarzy.

W grze za nic nie musimy płacić – nic dziwnego – pełna wersja, która obecnie jest na chwilę przeceniona, wymagała poświęcenia około dziesięciu złotych. Produkcja jest kolorowa i bardzo ładna. Nie ma się do czego przyczepić. Jeżeli macie malucha, który rwie się do motoryzacji, możecie mu bez problemu przekazać smartfona z pobraną grą Toca Cars.

Do tej pory za apkę trzeba było zapłacić $2,99, jednak dzięki uprzejmości jej twórców, obecnie możemy pobrać ją za darmo i cieszyć się z możliwości, jakie daje naszemu dziecku. Nie ma na co czekać. Pobierz Toca Cars za darmo w AppStore.

56 odcinek cyklu AppSale dobiegł końca. Nie musicie się smucić, gdyż jeszcze w tym tygodniu przygotujemy dla Was najlepsze przecenione aplikacje, jakie uda nam się wynaleźć w AppStore. Dajcie znać, na jakie produkcje się zdecydowaliście. A tymczasem … Trzymajcie kciuki za reprezentantów naszego kraju! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button