Clap to Find – znajdź smartfon…klaszcząc

Nie musicie już prosić nikogo w domu, by do Was dzwonił, kiedy nie jesteście w stanie przypomnieć sobie, gdzie zostawiliście telefon. Dzięki aplikacji Clap to Find wystarczy klasnąć, a urządzenie z Androidem automatycznie pozwoli się znaleźć!

clap1

Każdemu z nas zdarza się zgubić telefon we własnym domu. A to zostawimy go pod poduszką, a to w łazience. Najczęściej w takich sytuacjach pomagają nam najbliżsi, którzy do nas dzwonią. Co jednak zrobić, gdy akurat nikogo nie ma u nas w domu? Właśnie wtedy Clap to Find bardzo się przydaje.

Opisywany program to niewielkie narzędzie, które nie zawiera wielu zaawansowanych opcji. Ale to nie jest wcale tak ważne, gdyż apka spisuje się naprawdę świetnie i spełnia swoją rolę w stu procentach. Jeżeli zatem myślicie, że tego typu program przyda Wam się, nie wahajcie się pobrać Clap to Find.

clap2

Aplikacja w ustawieniach umożliwia nam zdecydowanie, jakim dzwonkiem smartfon ma sygnalizować nam, gdzie aktualnie się znajduje. Dostępne są również opcje ustawiające czułość mikrofonu. Dzięki temu telefon nie będzie reagował nam na każde nasze klaśnięcie, a jedynie – na przykład – na te głośne.

Program nie wyjada baterii, jak szalony. Jest to kolejna jego zaleta. Testowałem aplikację przez trzy dni z rzędu. Nie zawiodła mnie ani razu. Mam nadzieję, że Wam również się przyda. Co tu więcej pisać? Po prostu: polecam!

Clap to Find za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 10/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button