AppSale – promocje w AppStore #111

Witajcie w 111 odcinku AppSale. Województwo mazowieckie kończy już ferie, kolejni zaczynają swoje szkolne odpoczynki. Niezależnie od tego, czy macie labę, czy już jutro zasiądziecie w ławkach, a pewnością przydadzą Wam się ciekawe aplikacje do zabijania wolnego czasu (oczywiście nie tego, w trakcie zajęć :P ).

Wśród propozycji na dziś znajdą się gry, bo one najskuteczniej poprawiają humor. Skupimy się na aplikacjach, które obecnie dostępne są za darmo. Oto apki na dziś: Don’t Shoot Yourself! (przecena z $2,99 na zero), Talking Larry (przecena z $0,99 na zero), Pixel Pops (przecena z $0,99 na zero), oraz Kingdom Frontiers (przecena z $4,99 na zero). Dzięki pobraniu wszystkich tytułów z tego wpisu, będziecie ,,do przodu” około 30 złotych :)

 Don’t Shoot Yourself!

Don’t Shoot Yourself! to typowa gra zręcznościowa, w której przychodzi nam sterować mały statkiem kosmicznym. Owa maszyna posiada mechanizm, dzięki któremu bez przerwy wydala z siebie pociski. Naszym zadaniem w grze jest próba niepostrzelenia się – jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało :)

Sterowanie odbywa się przy pomocy dotykania jednej strony ekranu w zakresie okręgu. Maszyna porusza się wewnątrz obręczy. Czasem obręcze są przepuszczalne dla pocisków, co dla nas jest pocieszającą informacją, innym razem powodują odbijanie się kształtnych elementów i zagrożenie dla nas samych…

Gracz może wybrać jeden z trzech poziomów trudności. Łatwy, normalny, albo hardkorowy – to poziomy jakie są dostępne w produkcji. Nie radzę rozpoczynać od innego niż easy, by nie zniechęcić się do zabawy :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Talking Larry

la

Talking Larry to klasyczna aplikacja, w której możemy pogadać z wirtualnym zwierzakiem, zrobić mu nie do końca prawdziwą krzywdę poprzez porażenie prądem, pobawić się w muzyków, czy po prostu go pomiziać  celu wysłuchania sympatycznych odgłosów wydobywających się z głośnika.

Aplikacja nie różni się od podobnych sobie. Jedną opcją, która wyróżnia tytuł jest możliwość nagrywania scenek z naszym i ptasim udziałem. Dzielenie się takim dziełem również nie sprawia problemu.

tal

Jeżeli nie macie Talking Larry na swoim urządzeniu, koniecznie nadróbcie zaległości – chociażby ze względu na to, by sprawdzić co oferuje płatna aplikacja będąca następca Talking Toma, czy Angeli :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Pixel Pops

Jeżeli podobnie jak ja przepadacie za pikselowymi aplikacjami, z pewnością zakochacie się w Pixel Pops. Produkcja skierowana jest raczej do młodszych użytkowników jabłuszkowych urządzeń.

W Pixel Pops znajdziemy pikselowe puzzle, możliwość stworzenia swojej własnej scenki z udziałem pikselowych bohaterów, pokolorowanie planszy, grę z kategorii ,,match 3″, budowanie pikselowego kota i inne.

W mojej opinii każdy maluch będzie zachwycony możliwością wypróbowania tej edukacyjnej aplikacji według własnego uznania ;) Polecam więc i zachęcam również dorosłych do pobierania!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Kingdom Frontiers

Na koniec pozostawiłam najdroższą gierkę. Normalnie trzeba za nią zapłacić prawie 5 dolarów, lecz dzięki uprzejmości twórców, chwilowo można się nią cieszyć za darmo!

W tytule mamy do wyboru trzy tryby gry: casual, normal, oraz veteran – nazwy od razu wskazują, że początkujący powinni zacząć o tej pierwszej :) Jak zapewne się już domyślacie, gra należy do kategorii castle defense. Nie mogę powiedzieć, by była to przeciętna apka. Zakochałam się w niej i w zasadzie w przerwach nie robię nic innego poza ustawianiem kolejnych wieżyczek i obroną mojego terytorium przed atakami wściekłych wrogów.

Jeżeli sądzicie, że osiągnęliście już wszystko co możliwe w kategorii castle defense, sprawdźcie się w Kingdom Frontiers. Nie pożałujecie, a przygarniecie zupełnie za friko świetną gierkę ;)

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button